سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ستاره محبوب و سرشناس فوتبال جهان نیز به صف مخالفان رئیس جمهور آمریكا پیوست تا در تظاهرات ضد آمریكایی هم وطنانش در اعتراض به سفر بوش به آرژانتین حضور پیدا كند. دیه گو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به فیدل كاسترو رئی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مارادونا :بوش یك قاتل است


ستاره محبوب و سرشناس فوتبال جهان نیز به صف مخالفان رئیس جمهور آمریكا پیوست تا در تظاهرات ضد آمریكایی هم وطنانش در اعتراض به سفر بوش به آرژانتین حضور پیدا كند.

دیه گو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به فیدل كاسترو رئیس جمهور كشور كوبا قول داد كه در صف اول معترضین جرج بوش رئیس جمهور آمریكا قرار می گیرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان ایپنا؛ درآستانه سفر جرج بوش رئیس جمهور آمریكا به كشورهای قاره آمریكای جنوبی به استثنا كوبا، دیه گو ما رادونا به همراه فیدل كاسترو رئیس جمهور كوبا در یك برنامه تلویزیونی شركت كردند تا مخالفت و اعتراض خود را به سفر بوش به آرژانتین اعلام كنند.

مارادونا در این مصاحبه تلویزیونی گفت: بوش یك قائل است و به شدت با حضور وی در كشورم مخالفم.

اسطوره فوتبال آرژانتین با اشاره به فیدل كاسترو رهبر كوبا اعلام كرد: به كاسترو قول دادم تا هنگام بازدید بوش از آرژانتین در مسیر حركت او قرار گیرم و شخصاً انزجارم را از ورود او به وطنم ابراز كنم.

من رابطه نزدیكی با كاسترو دارم و به قول خودم قطعا عمل خواهم كرد.

مارادونا در پایان گفت: رئیس جمهور آمریكا نباید به كشور من بیاید. مردم آرژانتین در برابر او صف می كشند تا اعتراض خودشان را نسبت به این سفر اعلام كنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین