سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گا می آید قضاوت دربی توسط یک داور ایرانی مقیم آلمان درصورتیکه پاسخ فدراسیون فوتبال دانمارک و کیم میلتون نیلسن درایران برای قضاوت دیدار استقلال و پرسپولیس منفی باشد، بطورحتم یکی از داوران آلمانی دربی پایتخت را قضاوت خواهد کرد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

داور دیدار استقلال و پرسپولیس از بوندس لیگا می آید

قضاوت دربی توسط یک داور ایرانی مقیم آلمان


درصورتیکه پاسخ فدراسیون فوتبال دانمارک و کیم میلتون نیلسن درایران برای قضاوت دیدار استقلال و پرسپولیس منفی باشد، بطورحتم یکی از داوران آلمانی دربی پایتخت را قضاوت خواهد کرد.

به گزارش " مهر" هرچند تاکنون رایزنی های فدراسیون فوتبال با نیلسن دارنمارکی همچنان ادامه دارد و وی ازبیشترین بخت برای قضاوت پنجاه ونهمین دیدار استقلال و پرسپولیس برخوردار است، یک مقام نزدیک به کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که فدراسیون فوتبال با نیلسن دانمارکی به توافق نرسد، داور دربی بطور حتم آلمانی و ازمیان داوران بوندس لیگا برگزیده خواهد شد.

وی درخصوص داوران مورد نظرکمیته داوران اظهارداشت: مارکوس مرک، هربرت فندل، اشتارک، فلورین مایر ازجمله گزینه های مورد نظرکمیته داوران به شمارمی روند که درصورت منتفی شدن سفر نیلسن به ایران، رایزنی های لازم برای حضور یکی از داوران مذکور به ایران آغازخواهد شد.

این مقام آگاه همچنین از احتمال قضاوت یک داورایرانی مقیم آلمان دردیدار استقلال وپرسپولیس خبرداد وگفت: مذاکراتی هم با بابک رفعتی داور ایرانی بوندس لیگا انجام شده و احتمال اینکه وی برای این دیدار به تهران دعوت شود، نیز وجود دارد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین