سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
زندی نود دقیقه در زمین، كریمی نود دقیقه روی نیمكت تیم فوتبال هامبورگ در هفته‌ی یازدهم رقابت‌های بوندس‌لیگا با گلزنی مهدی مهدوی‌كیا سه امتیاز دیدار حساس تیمش برابر شالكه را كسب كرد.  در چارچوب رقابت‌های هفته‌ی یازدهم بوندس‌ل...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیروزی هامبورگ با گلزنی مهدوی‌كیا

زندی نود دقیقه در زمین، كریمی نود دقیقه روی نیمكت


تیم فوتبال هامبورگ در هفته‌ی یازدهم رقابت‌های بوندس‌لیگا با گلزنی مهدی مهدوی‌كیا سه امتیاز دیدار حساس تیمش برابر شالكه را كسب كرد.

 در چارچوب رقابت‌های هفته‌ی یازدهم بوندس‌لیگا تیم هامبورگ در ورزشگاه AOL موفق شد با گل دقیقه‌ی نوزدهم مهدوی‌كیا سه امتیاز دیدار برابر شالكه را كسب كرده تا با كسب بیست و چهار امتیاز هم‌چنان در رده‌ی سوم جدول قرار گیرد. بازیكن ایرانی هامبورگ تا پایان این دیدار در تركیب تیمش حضور داشت.

در دیگر دیدار امروز، بایرن‌مونیخ در حالی كه علی كریمی را در تركیب خود نمی‌دید با گل‌های لوسیو و بالاك موفق شد با نتیجه‌ی 2 بر یك كلن را شكست داده تا صدرنشین بوندس‌لیگا تا پایان این هفته باشد.

كایزرسلاترن نیز در ورزشگاه اختصاصی خود و در حالی كه از فریدون زندی نود دقیقه در تركیب خود استفاده می‌كرد با نتیجه‌ی تساوی 2 بر 2 برابر بایر لوركوزن متوقف شد.

در دیگر دیدارهای این هفته بورسیادورتموند در ورزشگاه وست‌فالن با نتیجه‌ی 2 بر یك از سد بورسیامونشن‌گلادباخ گذشت. دویسبورگ یك بر صفر وولفسبورگ را شكست داد. وردربرمن 4 بر یك اینتراخت فرانكفورت را از پیش رو برداشت و دیدار دو تیم اشتوتگارت و هرتابرلین 3 بر 3 به تساوی انجامید.

دو دیدار باقی‌مانده‌ی هفته‌ی یازدهم فردا (یكشنبه) انجام خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین