سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر شبکه تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از برنامه ریزی و شرکت در نمایشگاه فناوری اطلاعات، ارتباطات، رایانه، الکترونیک و ماشین های اداری استان در رشت خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شرکت تبیان گیلان در نمایشگاه رایانه رشت

تبیان گیلان

مدیر شبکه تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از برنامه ریزی و شرکت در نمایشگاه فناوری اطلاعات، ارتباطات، رایانه، الکترونیک و ماشین های اداری استان در رشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، دانیال سمیعی با اعلام این خبر ضمن موفقیت آمیز شمردن حضور سال گذشته این اداره کل در نمایشگاه، حضور در نمایشگاه امسال را بسیار با اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: در سال گذشته در کنار عرضه محصولات مالتی مدیا و بازی های رایانه ای و نرم افزارهای آموزشی استقبال بسیار مناسبی در غرفه این اداره کل شد.

نماینده اداره کل در کارگروه برگزاری نمایشگاه از ذکر آرم سازمان در پوسترهای نمایشگاه به عنوان حامی خبر داد و از برنامه های امسال تبیان در نمایشگاه رایانه سال 89 به برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای بومی و برگزاری کارگاه های آموزشی کار با رایانه برای والدین و کاربری امن رایانه در منزل در خلال نمایشگاه اشاره نمود.

وی در انتها با اشاره اینکه سال گذشته غرفه اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان به عنوان غرفه برتر بخش دولتی را به خود اختصاص داد از راه اندازی سامانه بلوتوث فرهنگی توسط تبیان گیلان در نمایشگاه خبر داد.

گفتنی است: نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات، رایانه، الکترونیک و ماشین های اداری گیلان با اختصار نمایشگاه از تاریخ 2 لغایت 6 آذر 89 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهر رشت برگزار خواهد شد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین