سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در حال حاضر با کمک روحانیون شیعه ‏ی هندوستان، مقداری اقلام مورد نیاز فوری ـ مانند پتو و لوازم ضروری منزل ـ در اختیار آسیب ‏دیدگان قرار گرفته است؛ ولی با توجه به نزدیکی فصل سرما و بارندگی، نیاز به کمک فوری است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تهاجم وحشیانه به منازل شیعیان

تهاجم وحشیانه به منازل شیعیان گجرات هند

با کمک روحانیون شیعه ‏ی هندوستان، مقداری اقلام مورد نیاز فوری ـ مانند پتو و لوازم ضروری منزل ـ در اختیار آسیب ‏دیدگان قرار گرفته است؛ ولی با توجه به نزدیکی فصل سرما و بارندگی، نیاز به کمک فوری است.

به گزارش ابنا هندوهای افراطی با تهاجم شدید به شیعیان منطقه "لهنه اله‏آباد" احمدآباد در ایالت گجرات هند، منازل آنان را آتش زده، اموال آنان را به غارت بردند.

وضعیت شیعیان این منطقه هم ‏اکنون بسیار وخیم است و چون خانه‏های آنان از گل ساخته شده در آتش ‏سوزی کاملاً آسیب دیده و قابل زندگی نیست.

 

تهاجم وحشیانه به منازل شیعیان

در این حمله وحشیانه همچنین منزل و وسایل خانه ‏ی «حجت‏ الاسلام شاهد رضوی» از طلاب هندی حوزه علمیه قم که فعلاً جهت تبلیغ و تدریس در هند به سر می‏برد نیز سوزانده شده است.

تهاجم وحشیانه به منازل شیعیان

در حال حاضر با کمک روحانیون شیعه ‏ی هندوستان، مقداری اقلام مورد نیاز فوری ـ مانند پتو و لوازم ضروری منزل ـ در اختیار آسیب ‏دیدگان قرار گرفته است؛ ولی با توجه به نزدیکی فصل سرما و بارندگی، نیاز به کمک فوری مؤمنان و مسؤولان جهت بازسازی منازل بسیار ضروری است.

تهاجم وحشیانه به منازل شیعیان

شایان ذکر است بهانه‏ی حمله‏ی هندوهای افراطی به شیعیان این منطقه، قتلی بوده است که در  ماه مبارک رمضان و به دلایل سیاسی صورت گرفت.

 

تنظیم : فرهنگ پایداری تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین