سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید گروه جامعه رادیو ایران در برنامه های سلام ایران و ساده مثل صبح خود به این رخداد فرهنگی – اجتماعی می پردازد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رادیو ایران و بازگشایی مدارس

اول مهر

به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید گروه جامعه رادیو ایران در برنامه های سلام ایران و ساده مثل صبح خود به این رخداد فرهنگی – اجتماعی می پردازد.

«محمدرحمان نظام اسلامی» مدیر گروه جامعه این شبکه رادیویی گفت: این گروه در روز سی و یکم شهریور و اول مهرماه ویژه برنامه هایی در خصوص بازگشایی مدارس را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی، امروز که مصادف است با روز شکوفه ها، تینا میر کریمی گزارشگر برنامه سلام ایران ضمن حضور در مدرسه شهدای منطقه 5 در گفتگو با وزیر آموزش و پرورش و تنی چند از نمایندگان مجلس و مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران که در این مراسم حضور دارند به انعکاس این برنامه خواهد پرداخت.

همچنین برنامه ساده مثل صبح که روز اول مهرماه پخش خواهد شد با اعزام واحد سیار و استقرار آن در مدرسه شهید رجایی واقع در منطقه 16 مراسم ویژه بازگشایی مدارس، پروژه مهر و نواختن زنگ بازگشایی مدارس کشور را با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش به طور مستقیم انعکاس خواهد داد.

نظام اسلامی ادامه داد: به دلیل همزمانی این مراسم با سی امین سالگرد هفته دفاع مقدس یاد و خاطره دانش آموزان شهید در این دو برنامه گرامی داشته می شود.

قابل ذکر است دو برنامه سلام ایران و ساده مثل صبح از ساعت 6 تا 8 صبح  پخش می شود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین