تبیان، دستیار زندگی
نمایشگاه قرآن کریم در این روز با توجه به اینکه در آخرین روزهای هفته قرار داشت نسبت به روزهای دیگر دارای شلوغی بیشتری بود. از اتفاقات این روز می توان به: - برگزاری مسابقات سوالات قرآنی برای دانش آموزان و اهداء جوایزی همچون رو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش روز دهم نمایشگاه قرآن کریم


نمایشگاه قرآن کریم در این روز با توجه به اینکه در آخرین روزهای هفته قرار داشت نسبت به روزهای دیگر دارای شلوغی بیشتری بود.

از اتفاقات این روز می توان به:

- برگزاری مسابقات سوالات قرآنی برای دانش آموزان و اهداء جوایزی همچون روزهای گذشته

- مصاحبه آقای محمدی (مدیر کاربران و انجمن ها) با خبرنگار خبرگزاری شبستان

- پخش مصاحبه آقای دکتراحمدی نژاد (رئیس جمهور محترم) با دوربین خبرساز تبیان از طریق ویدئو پروژکتور مستقر در غرفه که توجه اکثر بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده بود.

- آماده شدن برگه های قرعه کشی که هنگام خرید محصولات تبیان به خریداران ارائه می شود.

- قرار گرفتن جایزه ویژه تبیان (خودرو پراید) در جلوی در ِورودی مصلای تهران که خریداران بسیاری را روانه غرفه تبیان کرد به نحوی که صندوق جمع آوری برگه های قرعه کشی تا نیمه پر شد.

- آماده شدن بن های مخصوص اعضاء که در زمان برگزاری نمایشگاه قرآن اعضاء سایت می توانند با تبدیل امتیازات خود به بن خرید محصولات تبیان را خریداری نمایند.

تمدید شدن زمان نمایشگاه تا ساعت 30/22 که با توجه به استقبال خوب بازدیدکنندگان این تمدید صورت گرفت.

انجمن ها:

انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات

در این روز بعداز معرفی سایت و انجمن توسط اعضاء، گردهمایی برای موضوع نرم افزار قرآنی بر روی تلفن های همراه توسط آقای مهندس سالم برگزار شد که با استقبال خوبی از طرف غرفه داران و بازدیدکنندگان مواجه شد. این استقبال به حدی بود که افراد زیادی خواهان خرید این نرم افزار بودند. سپس مسابقه ای به صورت کتبی صورت گرفت که پس از توزیع برگه ها در ساعت 30/16 قرعه کشی انجام شد و به 20 نفر از این دوستان جوائزی از قبیل سی دی مشکاة و اینترنت اهداء شد. بعد از افطار گردهمائی دیگری در رابطه با تشریح بخش معارف اسلامی سایت تبیان صورت گرفت و بعد از آن مجدداً با پخش برگه های قرعه کشی به 30 نفر دیگر از افراد نیز به قید قرعه جوائزی اهدا گردید.

در این روز نرم افزار قرآنی بر روی تلفن های همراه با سرفصل های زیر ارائه گردید:

- بررسی گوشی هایی که نرم افزار بر روی آنها قابل اجرا است

- طرز استفاده از زبان فارسی برای ترجمه سوره ها

- بررسی طریقه استفاده از نرم افزار و تشریح محتویات آن

- پرسش و پاسخ کاربران

میهمانان:

آقای دکتر طالب پور (مدیر عامل محترم موسسه) و حجت الاسلام و المسلمین آقای شاهمرادی (نماینده و ناظر ویژه وزیر محترم ارشاد در نمایشگاه قرآن کریم) از میهمانان این روز بودند.

حاضرین در این روز :

خانمها:

همت- معصومی- نجف پور - مه آبادی و علیونی

آقایان: بابایی- محمدی- خطیبی- ایوبی- حسن زاده- حریریان- میقانی- حمزه- اسماعیلی- شادان- ربانی- عباس زادگان- بهادری- حدادی- عبادی-جلمبادانی-عطار - رضائی.

کاربران:

فرزانه- بابامرادی- قندیان- هادی زاده – سلیمانی- ابراهیمی و رفیعی

روابط عمومی موسسه تبیان