تبیان، دستیار زندگی
مسلماً هر مادری در تربیت فرزند و یا فرزندان خود تجاربی دارد که هر کدام از آنها حتما زمانی بیش از یک دقیقه لازم دارد. اما راههایی وجود دارد که به مادران اجازه می دهد فقط در یک دقیقه و یا کمتر با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مادر یک دقیقه ای
مادر

موضوع این کتاب در خصوص  راهکارهای تربیت و پرورش فرزندان و توصیه های بسیار کاربردی برای مادران می باشد.

مسلماً هر مادری در تربیت فرزند و یا فرزندان خود تجاربی دارد که هر کدام از آنها حتما زمانی بیش از یک دقیقه لازم دارد. اما راههایی وجود دارد که به مادران اجازه می دهد فقط در یک دقیقه و یا کمتر با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند و به آنها یاد بدهند که چگونه خودشان را دوست بدارند و رفتار صحیح و خوب وعاقلانه داشته باشند.

شیوه مورد استفاده این راهکار چنان ساده است که شاید باورکردن آن و مفید و مؤثر واقع شدن آن برای هر مادری دشوار باشد.

ولی بهر صورت، شاید شما نیز بخواهید مثل بسیاری از والدین دیگر که این شیوه را با موفقیت به اجرا درآورده اند، آن را امتحان کنید. در این صورت لازم است قضاوت در مورد سه روش برقراری تماس با کودکان را که با مطالعه کتاب مادر یک دقیقه ای به آن دست خواهید یافت به بعد از خواندن این کتاب موکول نمایید.

خواهید دید که چگونه رفتار فرزند و یا فرزندانتان بطور چشمگیری بهبود می یابد و خواهید دید که فرزند و یا فرزندانتان چقدر از رفتار و کردار خودشان احساس رضایت خواهند کرد. این شیوه هم از دیدگاه والدین و هم از دیدگاه فرزندان بسیار مفید و مؤثر می باشد.

 کتاب مادر یک دقیقه ای.

برای خرید کتاب مادر یک دقیقه ای کلیک کنید.

تنظیم: آقایی


برای خرید کتب کودکان و نوجوانان کلیک کنید.

برای خرید کتب رمان  و داستان کلیک کنید.

برای خرید از فروشگاه اینترنتی کلیک کنید.