تبیان، دستیار زندگی
آیا دوست دارید تی شرت شما آن چیزی را که دوست دارید بگوید؟و با تصاویر زیبایی که خودتان می کشید تزیین شود؟یا نوشته هایی که دوست دارید لباس شما بگوید آراسته شود؟برای مثال هر روز با یک جمله از مادر یا پدر خود تشکر کنید، یا برای تبریک روزهای مختلف به خانواده ی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

لباس گچی
لباس گچی

آیا دوست دارید تی شرت شما آن چیزی را که دوست دارید بگوید؟ و با تصاویر زیبایی که خودتان می کشید تزیین شود؟

یا با نوشته هایی که دوست دارید لباس شما بگوید، آراسته شود؟

برای مثال: هر روز با یک جمله از مادر یا پدر خود تشکر کنید، یا برای تبریک روزهای مختلف به خانواده ی خود از جملات زیبا استفاده کنید.

اگر دوست دارید پس این تخته گچی تقدیم شما!

گاهی روی تی شرت هایی که می خرید ممکن است نوشته یا تصاویری جذاب داشته باشد. یا ممکن است حتی جذاب نباشد و فقط از رنگ لباس آن خوشتان می آید. ولی با این تجربه ی جدید می توانید چیزهایی که دوست دارید را بنویسید یا بکشید.

مواد مورد نیاز

لباس گچی

- پارچه ای که برای تخته های گچی استفاده می شود.( از پارچه فروشی ها می توانید تهیه کنید. چون به صورت پارچه ای بافت دار و انعطاف پذیر است.)

- یک لباس کهنه یا قدیمی که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد.

- چند سانتی متر نوار چسب دو طرفه( نر و ماده)

- قیچی یا وسیله ای برای برش پارچه

- نخ و سوزن در صورت نیاز

- قلم های گچی به مقدار لازم

روش ساخت

1- ابتدا پارچه گچی را در اندازه ای که مناسب لباستان است ببرید. می توانید از یک بزرگتر برای انجام این مرحله کمک بگیرید. من یک مربع 12 در 12 را پیشنهاد می کنم.

لباس گچی

2- قسمت زبرتر نوار چسب دوطرفه را به چهار قسمت تقسیم کنید. و مطابق شکل هر تکه از آن را روی یکی از اضلاع مربع بچسبانید. (مربع را پشت رو کنید و نوار چسب ها را به رویه ی داخلی آن متصل کنید) می توانید حتی چسب ها را با استفاده از نخ و سوزن به پارچه بدوزید.

لباس گچی

3- مکانی را که دوست دارید این مربع روی لباس شما قرار بگیرد را انتخاب کنید، سپس قسمت نرمتر نوار چسب دوطرفه را به همان ترتیب روی لباس خود بچسبانید.

به وسیله ی چسب هایی که متصل کرده اید،مربع را در جایی که دوست دارید به لباس خود وصل کنید.

لباس گچی

4- در آخر اگر نخواستید که از چسب ها استفاده کنید می توانید حتی پارچه را به لباس خود بدوزید.( این چسب ها برای این استفاده می شود که هروقت خواستید می توانید این تخته گچی را از روی لباس خود بردارید.)

لباس گچی

5- و حالا لباس گچی شما برای کشیدن و نوشتن آنچه که دوست دارید آماده است. از لباس جدید خود لذت ببرید.

لباس گچی

امیدوارم از این کاردستی لذت برده باشید. برای بهتر شدن و تولید کاردستی های زیباتر نظرات خود را به ما بگویید.و یا اگر می توانید کاردستی جدیدی درست کنید.حتما ما را نیز در جریان بگذارید تا از اطلاعات شما نیز برای بقیه ی دوستان استفاده کنیم.

ترجمه و تنظیم: مهدیه زمردکار

مطالب مرتبط

وال کاغذی

فالگیر کاغذی

کیسه کوچولوی عطری

موش پرنده

قایق موتوری

قوطی نورانی

ستاره های چشمک زن

قایق بادبانی

سندل ابری_کاردستی

شرشره کاغذی – کاردستی

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.