تبیان، دستیار زندگی
دروازبان مراکشی تیم فوتبالفار رباط مراکشی با اشتباه مضحک خود در مهار ضربه پنالتی مهاجم تیم فوتبال مغریفس؛ احمقانه ترین گل تاریخ فوتبال جهان را به ثمر رساند .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

احمقانه‌ترین گل تاریخ فوتبال! (فیلم)

احمقانه ترین گل تاریخ فوتبال

دروازه‌بان مراکشی تیم فوتبال فار رباط مراکش با اشتباه مضحک خود در مهار ضربه پنالتی مهاجم تیم فوتبال مغربفس؛ احمقانه‌ترین گل تاریخ فوتبال جهان را به ثمر رساند.

روزنامه سان با انتشار این خبر و پخش تصویر آهسته آن وب سایت اینترنتی خود در این خصوص نوشت: این گل احمقانه ترین پنالتی تاریخ فوتبال شناخته شده و فیلم آن سرو صدای در اینترنت به پا کرده است.

به نوشته سان، خالدعسکری دروازه‌بان فار رباط مراکش ابتدا تصور کرد پنالتی حساس مرحله یک هشتم را در برابر تیم مغربفس در روز پنجشنبه مهار کرده است،از این رو بلافاصله پس از مهار توپ به طرف جمعیت برگشت تا به احساسات پرشور آنان پاسخ دهد.اما وقتی او داشت برای جمعیت دست تکان می‌داد توپ چرخی خورد و برگشت داخل دروازه خالی تیم مراکشی!

پس از این اتفاق مهاجم تیم مغربفس به سمت داور رفت که داور این گل را پذیرفت و تیم حریف به یک چهارم راه یافت. خالد عسکری فکر کرد قهرمان است اما او هیچی نبود چرا که توپ با چرخشی عجیب وارد دروازه‌اش شد تا تیمش به خاطر ذوق‌زدگی او از گردونه رقابت‌ها حذف شود.

به گزارش روزنامه سان چاپ انگلستان که این گل احمقانه‌ترین گل در فوتبال است که ممکن نیست دروازه‌بانی این چنینی گلی را دریافت کند.

کلیپ احمقانه ترین گل تاریخ فوتبال جهان را اینجا ببینید.

مطالب مرتبط:

کلیپی جالب از گل به خودی

ساده ترین گل دنیا ( کلیپ)

حرکات هیجان انگیز با توپ(کلیپ)

جذابیت های فوتبال خیابانی (کلیپ)

خوش شانسی در اتومبیلرانی(ویدئو)

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری