وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ازتیم ملی رضایت دارم، از نصرتی نه غیبت دایی و مهدوی‌كیا تاثیرگذار بود سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان، گفت: دیدارهایی نظیر بازی برابر كره‌ی جنوبی بهترین راه آماده‌سازی تیم ملی تا شروع جام جهانی است. برانكو ایوانكوویچ  اظهار كر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برانکو:باکره جنوبی براربودیم

ازتیم ملی رضایت دارم، از نصرتی نه
غیبت دایی و مهدوی‌كیا تاثیرگذار بود


سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان، گفت: دیدارهایی نظیر بازی برابر كره‌ی جنوبی بهترین راه آماده‌سازی تیم ملی تا شروع جام جهانی است.

برانكو ایوانكوویچ  اظهار كرد: پیش از دیدار با كره‌ی جنوبی، اهدافی را برای تیم ملی در نظر گرفته بودیم و انجام این دیدار در خاك این تیم، ما را به اهداف در نظر گرفته شده رساند.

وی افزود: كره‌ی جنوبی تیم چهارم جام جهانی پیشین است و انجام چنین دیدار خوبی در كشور حریف و در ورزشگاهی كه این تیم در آن به مقام چهارم رسیده، بی‌شك كار آسانی نیست اما بازیكنان ما توانستند به خوبی بازی كرده و نمایشی پایاپای را با این تیم داشته باشند.

برانكو افزود: دیدار با كره‌ی جنوبی به هیچ عنوان بازی دوستانه نبود بلكه شما می‌توانستید تمام ویژگی‌های دیدارهای رسمی را در این بازی مشاهده كنید.

وی با بیان این كه دو تیم، بهترین نمایش خود را ارایه كردند، افزود: گرچه این دیدار را به حریف واگذار كردیم اما می‌توانم به جرات بگویم كه بازیكنان ایران اگر به لحاظ موقعیتی و در اختیار داشتن توپ از حریف سرتر نبودند حداقل با آنها برابری می‌كردند.

برانكو درباره‌ی انتقادات وارده به خط دفاعی تیم ملی، به ایسنا گفت: من به طور كامل از فاز دفاعی تیم رضایت دارم و تمام بازیكنان در زمان دفاع به تیم كمك می‌كردند. از خط دفاعی نیز رضایت دارم اما از عملكرد نصرتی چندان راضی نیستم.

وی در مورد حضور ابراهیم میرزاپور و استفاده نكردن از سایر دروازه‌بان‌های تیم ملی در دیدارهای دوستانه، تصریح كرد: میرزاپور بهترین دروازه‌بان فوتبال ایران است و دیگر دروازه‌بانان همچون محمدی و واعظی نیز خوب هستند كه در تیم‌های باشگاهی‌شان نیز دروازه‌بان‌های اول هستند.

ایوانكوویچ به گل‌های خورده‌ی ایران در دیدار با كره جنوبی اشاره كرد و به ایسنا گفت: دو گلی كه خوردیم از روی بدشانسی بود. شما از این گل‌ها در تمام ورزشگاه‌های جهان مشاهده می‌كنید و به هیچ وجه ما گل‌های غیر حرفه‌ای دریافت نكردیم.

وی درمورد تاثیر غیبت علی دایی و مهدی مهدوی‌كیا در روند تیمی ایران در این دیدار، گفت: دایی و مهدوی‌كیا جز بزرگ‌ترین بازیكنان ایران هستند و بی‌شك غیبت این دو بازیكن تاثیرگذار بوده اما بازیكنان جانشین نیز عملكرد خوبی داشتند.

ایوانكوویچ در ادامه درباره‌ی دیدارهای تداركاتی تیم ملی تا شروع دیدارهای جام جهانی، اظهار داشت: تا شروع این مسابقات، به دلیل آغاز رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا در سال 2006، تنها می‌توانیم دو دیدار دوستانه برگزار كنیم. این تعداد مسابقه برای حضور در جام جهانی بی‌شك كم است اما به دلیل شركت در بازی‌های مقدماتی جام ملت‌ها، راه دیگری نداریم.

وی در پایان از قطعی شدن دیدار دوستانه تیم ملی ایران برابر تیم‌های توگو و السالوادور در ماه‌های آینده در تهران خبر داد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین