سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: استعفا نداده‌ام. سید كاظم اولیایی اظهار داشت: مطرح شدن بحث استعفا به دلیل دغدغه‌های تامین منابع بود، متعهد هستیم كه با قدرت فعالیت‌های اجرایی باشگاه را پیگیری كنیم تا به خواسته‌ی نهایی باش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خودکفایی استقلال در پنج سال آینده


مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: استعفا نداده‌ام.

سید كاظم اولیایی اظهار داشت: مطرح شدن بحث استعفا به دلیل دغدغه‌های تامین منابع بود، متعهد هستیم كه با قدرت فعالیت‌های اجرایی باشگاه را پیگیری كنیم تا به خواسته‌ی نهایی باشگاه دست یابیم.

وی اظهار كرد: در حال تدوین برنامه‌ی 5 ساله‌ی باشگاه هستیم. استقلال پس از پایان این برنامه‌ی 5 ساله با برنامه‌ی طراحی شده به خودكفایی مالی خواهد رسید. هدف كنونی باشگاه تحقق شرایط برای دستیابی به این هدف است.

اولیایی تاكید كرد: درآمدهای استقلال باید از منابع متفاوتی حاصل شود. 50 درصد منابع مالی را باید خودمان تامین كنیم اما سایر هزینه‌ها باید از طریق كمك‌های مختلف و یا بلیت فروشی و حق پخش تلویزیونی به دست آید كه در تلاشیم این راهكارها نیز عملی شود.

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران خاطر نشان كرد: در باشگاه‌های بزرگ یك ساختار تعریف شده‌ای برای تامین منابع وجود دارد. استقلال نیز باید این ساختار را تعریف كند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین