سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر عامل مستعفی باشگاه پرسپولیس تهران گفت: از همان ابتدا با دیدگاه علی پروین مخالف بودم و اگر در باشگاه بمانم به طور قطع یك مربی طراز اول خارجی را جذب می كنم. حجت الله خطیب، مدیر عامل مستعفی باشگاه پرسپولیس تهران، ضمن بیان ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خطیب:از همان ابتدا با پروین مخالف بودم


مدیر عامل مستعفی باشگاه پرسپولیس تهران گفت: از همان ابتدا با دیدگاه علی پروین مخالف بودم و اگر در باشگاه بمانم به طور قطع یك مربی طراز اول خارجی را جذب می كنم.

حجت الله خطیب، مدیر عامل مستعفی باشگاه پرسپولیس تهران، ضمن بیان مطلب فوق افزود: استعفای خود را در اسفند ماه سال گذشته به آقای مهر علیزاده ارائه كردم كه به دلیل آنكه ایشان پیگیر سهامی شدن باشگاه بودند و طبق اساسنامه سازمان خصوصی سازی نباید در تركیب هیات مدیره تغییری ایجاد شد با استعفای من مخالفت شد اما پس از آن بحث دو شغله بودن من مطرح شد و پس از آنكه پایم به دادگاه كشیده شد با استعفایم موافقت كردند.

وی افزود: در مقطع كنونی نیز با وجود آنكه رئیس جدید سازمان تربیت بدنی با استعفایم موافقت كرده تا انتخاب مدیر عامل جدید با جدیت به وظایف خود عمل می كنم البته چون مدیریت باشگاه متزلزل است و از ثبات لازم برخوردار نیست،نمی توان در جهت تغییرات اساسی هم چون انتخاب مربی جدید اقدام كرد.

وی ادامه داد: منتظر تغییر هیات مدیره باشگاه و انتخاب مدیر عامل جدید هستیم تا وضعیت كادر فنی تیم مشخص شود البته اینكه می گویند خطیب خسته شده صحت ندارد و من تنها به دلیل دو شغله بودن نمی توانم به مدیریت در باشگاه پرسپولیس ادامه دهم، البته اگر سازمان این مشكل را حل و بر من تكلیف كند، برای خدمت آماده ام.

خطیب در مورد وضعیت مجید جلالی گفت: به اصرار آقای پروین با حضور جلالی در كادر فنی موافقت كردم اما با توجه به وضعیت نامشخص مدیر عامل و هیات مدیره این موضوع فعلا مسكوت است تا در آینده تصمیم گیری شود.

وی در مورد نتایج ضعیف تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر،گفت: پرسپولیس در كادر فنی مشكل دارد من از ابتدا با پروین در مورد حضور مربیان داخلی مخالف بودم و به صراحت می گویم ما اصلا در تیم مربی نداریم، اعتقاد من حضور مربی خارجی طراز اول درپرسپولیس است و تنها فردی در جلسات هیات مدیره بودم كه با حضور مربیان كنونی مخالفت كردم ما بازیكنان خوبی داریم و حتی اگر مربی فصل گذشته در تیم ابقا می شد وضعیت بهتر از این بود.

خطیب با انتقاد از مشكل تراشی برای خود گفت: در همین سازمان تربیت بدنی مدیرانی داریم كه در هیات مدیره ده ارگان و موسسه حضور دارند اما كسی حرفی نمی زند، اما در مورد پرسپولیس حساسیت ویژه ای وجود دارد و بارها به دلیل دو شغله بودن مرا به دادگاه كشانده اند.

وی تصریح كرد: هنوز هم به اصول خود پای بند هستم و اگر بمانم مربی طراز اول خارجی می آورم، البته برد و باخت در فوتبال طبیعی است و برای پرسپولیس هم اتفاق خاصی نیفتاده است اما هواداران انتظارات بجایی دارند و ما باید برای جلب رضایت آنها تلاش كنیم در این میان اهانت برخی به پروین به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا كه مادر ابتدای لیگ قرار داریم و هواداران باید همچنان حامی باشگاه بوده و صبوری نشان دهند اطمینان می دهم وضعیت تیم همان شود كه هواداران انتظار دارند.

 خبر ویژه تبیان:خطیب از مدیرعاملی پرسپولیس کنار رفت 

 خطیب با مایلی کهن، پروین با ابراهیمی 

 دلایل استعفای مدیرعامل پرسپولیس 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین