وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شگفتانه های دومین دوره جام حذفی تبیان
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شگفتانه های دومین دوره جام حذفی تبیان

اسامی برندگان مسابقه جام حذفی

آدمک، آدمک سه بعدی

10 نفر از تیم اول (استان اردبیل)

محمد غنمی جابر

بهنام فیروزی
علی فلاح  پروین باطنی 
رسول مجدی نیارق علی عالی زاده 
علی صمصام حیدری طاهر سرداری 
حسین منافی پری عظیمی

  

5 نفر از تیم دوم (استان گیلان)

فرشید فلاحی  فرهاد احمدپناه 
مهدی پورنورعلی  شیدا آقایی 
علی بازیاری  

نقشه

نفرات اول سایر استان ها

استان البرز:  صغری شکوهی

آذربایجان شرقی: مژگان بهروز پور

 آذربایجان غربی: حامد نجف نژاد

اردبیل: اسکندر عابد نمینی

اصفهان: بتول رضایی برزانی

ایلام: زهرا پروین

بوشهر: صدیقه هاشمی پور

تهران: مژگان بهمن آبادی

چهارمحال و بختیاری: محمد صادق سجادی

خراسان جنوبی: مرتضی فروتن تنها

 خراسان رضوی: کوکب علوی مقدم

خراسان شمالی: شهربانو ظفر نژاد

خوزستان: کبری محب

زنجان: سید مهدی حسینی 

سمنان: حسین مهر پور

سیستان و بلوچستان: وحید ملاشاهی

فارس: شکوه شکری کریملو

قم:  مهدی حلفی

قزوین: محمد جباری راد

کردستان: ژیوار دروگر

کرمان: مسلم حاجی حسینی

کرمانشاه:  ادریس مرادی

کهکیلویه و بویر احمد: مریم محمدی

گلستان: فرنگیس النگی

گیلان: شراره پورموسی

لرستان: مهرداد قربانی

مازندران: محمد مهدی نبی زاده کفشگر

مرکزی: همادخت رفیعی

هرمزگان: علی صفت زاده

همدان: نفیسه دانشگر مقدم

یزد: حمید خیاطیان

غیر از ایران: علی ایمانی

آدمک، آدمک سه بعدی

نفر اول کل مسابقات

استان زنجان: امیر حسین اکبری

مسن ترین شرکت کننده - تاییدنهایی: غلامحسین رفیعی

کوچک ترین فرد شرکت کننده - تایید نهایی: زهرا طالقانی

نفر اول در بیان خانم ها - تایید نهایی: آرزو قجه لو 

نفر اول در بین آقایان – تایید نهایی: مهدی خلفی

آدمک سه بعدی

نفر اول هر روز از مسابقه (بالاترین امتیاز):

مرحله ششم: رسول قجه لو

مرحله هفتم: زینب حنیفه لو

مرحله هشتم: احمدرضا توکلیان

مرحله نهم: فاطمه توکلیان

مرحله دهم: جمشید فلاحی

آدمک سه بعدی

100 نفر برگزیده بعدی (از تمامی استان ها)

1-  زهرا هاشمی (استان فارس)

2- مهدی تلخابی (استان قم)

3- مهدیه هادی (استان قم)

4- مصطفی یحیی زاده (استان کهگیلویه و بویر احمد)

5- پری عباس زاده (استان کهگیلویه و بویر احمد)

6- سکینه شفیعی (استان البرز)

7- علی غنمی جابر  (استان اردبیل)

8- سعیده زارعی (استان فارس)

9- فرزاد عابد نمین  (استان اردبیل)

10- زهرا توکلیان (استان فارس)

11- وهاب مرادی (استان کرمانشاه)

12- مهناز جهانگیری (استان آذربایجان شرقی)

13- پوریا کاظم زاده (ایلام)

14- مریم ملائی (استان زنجان)

15- معصومه آقائی طبالوندانی (استان گیلان)

16- علی رضا عوض نیا (استان گیلان)

17- فرهاد احمدپناه (استان گیلان)

18- زیبا جسمانی (استان زنجان)

19- عبدالکریم نبی زاده کفشگر (استان مازندران)

20- بهمن تقی زاده (استان مازندران)

21-  سکینه غلامی نژاد (استان زنجان)

22- حسام الدین رفیعی (استان مرکزی)

23- مهین دخت مخلص الائمه (استان مرکزی)

24-  علی کریمی (استان همدان)

25- حمید ارشادی (استان همدان)

26- محمد امین رفیعی (استان مرکزی)

27-  احمد قلعه کی(استان مرکزی)

28- محمد مهدی رفیعی (استان مرکزی)

29-  حسین عبداله زاده (استان آذربایجان غربی)

30- شهاب الدین آقایی (استان مرکزی)

آدمک سه بعدی

31- علی صفری سروک (استان کهکیلویه و بویر احمد)

32- محمد مهدی کیاماری (استان البرز)

33- عذرا تقی زاده (غیر از ایران)

34- فاطمه زارع زردینی (استان یزد)

35- مینا مجدی نیارق (اردبیل)

36- احسان جوزانی (استان اصفهان)

37- محمدرضائی برزانی (استان اصفهان)

38-  علی معبودی (استان آذربایجان شرقی)

39- حامد خدابنده شهرکی (استان اصفهان)

40- مهناز بهمن آبادی (استان تهران)

41- غلامعلی جوانمرد (استان تهران)

42- حسین سخایی (استان تهران)

43- مجید عرب عامری (استان گلستان)

44- محمد میدری (استان بوشهر)

45- زینب شریفی زیارانی (استان قزوین)

46- فاطمه خباز (استان خراسان رضوی)

47- عفت سالکی مزینانی محصل (استان خراسان رضوی)

48- محمد علی طالقانی (استان خراسان رضوی)

49- سید محمد حسین سیاحی زاده فرد (استان فارس)

50- فرید سعادت طلب (استان فارس)

51- حسین نوری (استان البرز)

52- فریده فرصت کار(استان فارس)

53- صدیقه ناصری سرای (استان آذربایجان غربی)

54- سیف الله اکبری (استان ایلام )

55- فاطمه محمدی (استان البرز)

56- محمد جواد حلفی (استان قم)

57- مجید کریمی نیک (استان قم)

58- ایوب مرادی (استان کرمانشاه)

59- آرزو مرادی (استان کرمانشاه)

60- سید محمد هاشمی (استان فارس)

61- ورحمت مجدی نیارق (استان اردبیل)

62- ندا مهدیزاده (استان هرمزگان)

63- بهنام حاتمی مجومرد (استان یزد)

64- مخدومه شهابی (استان البرز)

65- جواد کاظمی رنانی (استان اصفهان)

66- احسان صالحی (استان چهارمحال و بختیاری)

67- علیرضا چمن مطلق (استان خراسان جنوبی)

68- رسول شجاعی زوارم (استان خراسان شمالی)

69- بهرام سروری (استان خوزستان)

70- فاطمه غیوری (استان خراسان رضوی)

71- محمد قجر (استان قزوین)

72- شادان غفاری (استان کردستان)

73- ایمان متقیان (استان کرمان)

74- احمدرضا سعادت طلب (استان فارس)

75- ماریه هاشمی (استان فارس)

76- حامد بسطامی (استان سمنان)

77- رضا کریمی نیک (استان قم)

78- ملوک اسکندری (استان کرمانشاه)

79- زهرا حامدی (استان مازندران)

80- سکینه غلامی نژاد (استان زنجان)

آدمک، آدمک سه بعدی

81-  لیلا حدودی(استان آذربایجان غربی)

82-  زیبا مجدی نیارق (استان  اردبیل)

83- صمد مهدوی (آذربایجان شرقی)

84- زهرا آقایی (استان مرکزی)

85- ثمین رفیعی (استان مرکزی)

86-  محسن لشگری (استان سیستان و بلوچستان)

87- فرخ یارویسی (استان کرمانشاه )

88- اسمعیل نوری (استان البرز)

89- مریم معینی (استان خراسان جنوبی)

90- سید کاظم طباطبایی (استان سمنان)

91- فرح قدسی (استان البرز)

92- سعید قاسمی (استان ایلام)

93- مجتبی قندالی (استان سمنان)

94- محسن کشاورز( استان بوشهر)

95- محمد مهدی سجادی دهکردی (استان چهارمحال و بختیاری)

96- رباب رحمن زاده اشکه (استان خوزستان )

97- مهدی اصلاح (استان سیستان و بلوچستان)

98- صدر الدین باریک بین (استان قزوین)

99- شیمامحمدی (استان کرمان)

100- محمد اکبریان فیضی (استان لرستان)


بخش امور کاربران سایت تبیان

دومین نود تبیانی

پیشنهادات کاربران در دومین دوره جام حذفی

شعارهای استادیومی جام حذفی تبیان (1)

نظرات خواندنی کاربران در دومین دوره جام حذفی (2)

نظرات جالب کاربران در دومین دوره جام حذفی (3)

سلامی به گرمی جام حذفی

شعری درباره جام حذفی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین