تبیان، دستیار زندگی
این تسهیلات شامل اعزام به حج عمره، حضور در کنفرانس ها و مجامع علمی بین المللی، استفاده از امتیازات سربازی، مقرری ماهیانه با میانگین 130هزار تومان، اعتبارات پژوهشی برای فرصت های مطالعاتی و ده ها امتیازات ویژه دیگر که از اول مهر امسال قابل اعطاست. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تسهیلات بنیاد نخبگان برای برگزیدگان آزمون سراسری آرشیو شد

همشهری آنلاین:

برگزیدگان نخست آزمون سراسری، نفرات برتر المپیادهای فیزیک، ریاضی،‌ نجوم و زیست شناسی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برخوردار می شوند.

به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ معاون رییس جمهور گفت: 100 نفر نخست گروه ریاضی و فنی، 50 نفر نخست گروه علوم تجربی، 50 نفر نخست گروه علوم انسانی و 20 نفر نخست گروه هنر آزمون سراسری امسال از تسهیلات ویژه بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند شد.

تسهیلات بنیاد نخبگان برای برگزیدگان آزمون سراسری

نسرین سلطانخواه افزود:

این تسهیلات شامل اعزام به حج عمره، حضور در کنفرانس ها و مجامع علمی بین المللی، استفاده از امتیازات سربازی، مقرری ماهیانه با میانگین 130هزار تومان، اعتبارات پژوهشی برای فرصت های مطالعاتی و ده ها امتیازات ویژه دیگر که از اول مهر امسال قابل اعطاست.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور اضافه کرد: همچنین افراد برتر المپیادهای فیزیک، ریاضی، نجوم و زیست که در مسابقات کشوری و بین المللی مقام به دست آوردند و در مجموع 260 نفر هستند از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان استفاده خواهند کرد.

وی گفت: قرار است پس از ماه مبارک رمضان در مراسمی از این افتخار آفرینان تقدیر و تجلیل شود.


منبع: همشهری آنلاین

گروه مدرسه اینترنتی سایت تبیان - تنظیم: سمیرا بادامستانی