وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پاکستانی‌ها تعمدا هرگاه خبری مبنی بر حضور گروهک ریگی در پاکستان منتشر می شود بلافاصله اخباری مبنی بر انتقال اعضای گروهک از پاکستان به دیگر کشورها منتشر می کنند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همسر ریگی در ایران برای انتقام

سیاسی-در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان شنیده شده که حداقل 2 تیم عملیاتی در زاهدان برای انجام عملیات آماده هستند که نیروهای امنیتی انتظامی به شدت دنبال آنها هستند، بر این اساس احتمال وقوع عملیات انتحاری در ماه مبارک رمضان در زاهدان وجود دارد.

ریگی

این گزارش می افزاید این گروهک جنایتکار همسر مالک ریگی نیز برای انجام عملیات انتحاری از مرز عبور کرده و وارد خاک ایران شده است.

احتمال داده می شود شبهای قدر هدف بازمانده های گروهک ریگی برای انجام عملیات تروریستی باشد بنابراین لازم است نیروهای امنیتی و انتظامی به شدت در این شب‌ها اوضاع را تحت کنترل داشته و از وقوع جنایتی دیگر در این منطقه جلوگیری کنند.

گروهک تروریستی جندالشیطان سعی دارد از طریق همسر مالک ریگی پای زنان وهابی را به جنایات تروریستی عملیات انتحاری باز کند .

این گروهک در تلاش است زمینه استقرار و فعالیت خود در افغانستان را فراهم کنند و در همین رابطه با برخی مسئولان پاکستانی و نیروهای اشغالگر افغانستان دیدارهایی داشته اند و تاکید کرده اند که به چیزی جز انتقام و عملیات انتحاری فکر نمی‌کنند.

 پاکستانی‌ها تعمدا هرگاه خبری مبنی بر حضور گروهک ریگی در پاکستان منتشر می شود بلافاصله اخباری مبنی بر انتقال اعضای گروهک از پاکستان به دیگر کشورها منتشر می کنند

خبر احتمال انتقال اعضای گروهک از پاکستان به افغانستان در حالی منتشر شده است که چند روز پیش آتی نیوز از مرگ مادر عبد المالک در پاکستان خبر داد که این موضوع از وجود خانواده ریگی و اعضای باقی مانده گروهک در پاکستان حکایت داشت.

به نظر می رسد پاکستانی‌ها تعمدا هرگاه خبری مبنی بر حضور گروهک ریگی در پاکستان منتشر می شود بلافاصله اخباری مبنی بر انتقال اعضای گروهک از پاکستان به دیگر کشورها منتشر می کنند.

بعد از دستگیری عبدالمالک ریگی هم مسئولان پاکستانی اخباری مبنی بر انتقال خانواده گروهک به دبی منتشر کرده بودند.

چندی پیش در مسجد جامع زاهدان این گروهک اقدام به انفجاری انتحاری کرد و جمعی از مردم بی گناه به شهادت رسیده و یا زخمی شدند.

منبع:شیعه نیوز

تنظیم:س.آقازاده

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین