سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مهدوی كیا و زندی امروز از روی نیمكت بازی تیم‌هایشان را دنبال می‌كنند هامبورگ در هفته هشتم بوندسلیگا با روحیه‌ای بالا به دیدار كایزرسلاترن می‌رود. به گزارش ایسنا، سایت رسمی هامبورگ درباره این بازی نوشت: HSV پس از پیروزی عالی د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هفته هشتم بوندسلیگا ؛ رویارویی كایزرسلاترن ؛هامبورگ


مهدوی كیا و زندی امروز از روی نیمكت بازی تیم‌هایشان را دنبال می‌كنند

هامبورگ در هفته هشتم بوندسلیگا با روحیه‌ای بالا به دیدار كایزرسلاترن می‌رود.

به گزارش ایسنا، سایت رسمی هامبورگ درباره این بازی نوشت: HSV پس از پیروزی عالی دو بر صفر در هفته هفتم لیگ آلمان برابر بایرن مونیخ پنجشنبه در لیگ قهرمانان اروپا به برد یك بر صفر برابر كوپنهاگن دست یافت. این موفقیت هامبورگ را به مرحله گروهی این رقابتها كشاند كه قرعه كشی‌اش سه‌شنبه این هفته انجام خواهد شد.»

سه بازیكن همچنان روی نیمكت

توماس دال هنوز مهدوی كیا، رین هارت و بنیامین را در اختیار ندارد. او باید به جز امیل امپنزا كه به احتمال فراوان بنی لاس جانشینش می‌شود تركیب بازی برابر كپنهاگن را به ورزشگاه تبزنبرگ بفرستد.

هنكه زیر فشار

میشل هنكه همتای دال در كایزرسلاترن كه سالهای اوجش در بایرن مونیخ و بورسیا دورتموند را زیرنظر اوتمار هتیسفلد گذراند اكنون زیر فشار است، چرا كه گروهش از چهار دیدار گذشته تنها یك امتیاز گرفته و امیدی به پیروزی برابر هامبورگ ندارد.

ركورد ضعیف

HSV پیشینه خوبی در رویارویی خارج از خانه برابر كایزرسلاترن ندارد. آنها در هشت دیدار گذشته در ورزشگاه تبزنبرگ تنها یك امتیاز گرفته‌اند. شكست چهار بر صفر هامبورگ در اكتبر 2003 به بركناری «كرت یارا» سرمربی اتریشی منجر شد اما این آمار برای HSV نگران كننده نیست، چرا كه اكنون در رده دوم بوندسلیگا تكیه زده و تنها تیمی است كه امسال تمام بازیهای خارج از خانه را به سود خود تمام كرده است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین