سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بدون شك مهمترین سوالی كه دو روز مانده به بازی بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ به ذهن همگان خطور می‌كند این است: آیا میشائیل بالاك در تمرین‌های تیم شركت می‌كند یا نه؟ به گزارش ایسنا، سایت رسمی بایرن مونیخ در این باره نوشت: «جواب ر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آمادگی کریمی برای بازی با ولفسبورگ


بدون شك مهمترین سوالی كه دو روز مانده به بازی بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ به ذهن همگان خطور می‌كند این است: آیا میشائیل بالاك در تمرین‌های تیم شركت می‌كند یا نه؟

به گزارش ایسنا، سایت رسمی بایرن مونیخ در این باره نوشت: «جواب را می‌توان با دیدن بالاك در زمین تمرین پیدا كرد، بنابراین او تمرین می‌كند، دست كم لبخند تماشاگران و گزارشگران چنین می‌گوید اما با یك نگاه به پاهای كاپیتان آلمان این آرامش خاطر رنگ می‌بازد.

به نظر می‌رسد بالاك كه به سبب كبودی ران پایش ده دقیقه مانده به پایان دیدار برابر بروژ زمین بازی را ترك كرد هنوز مشكل داشته باشد. البته قرار است او امروز جمعه در تمرینهای بایرن حضور یابد تا روشن شود به بازی یكشنبه می‌رسد یا خیر.

فلیكس ماگات دغدغه آسیب دیدگی زانوی الیوركان را نیز دارد و در صورت روی فرم نیامدن این سنگربان باید از تنها دروازه‌بان آماده‌اش یعنی برند درهر استفاده كند.

زی روبرتو و مارتین دمیكلیس نیز تمرینهای پنجشنبه را با درد دنبال كردند، اما خبر خوش، آمادگی دوباره علی كریمی مرد میانی ایران پس از سه روز سرماخوردگی است.

انجام هفت بازی در بیست و یك روز می‌تواند به هر تیمی خدشه‌ وارد كند، گذشته از بالاك،‏ كان‏، زی روبرتو و دمیكلیس شش بازیكن دیگر به نام‌های لیزارازو،‏ پیزارو،‏ هارگریوز‏، گارلتیس‏ لام و رنسینگ نیز بی تردید به رقابت برابر ولفسبورگ نخواهند رسید.

البته ماگات از وقفه‌ای كه هفته آینده به خاطر دیدارهای تیم‌های ملی در بازی‌های بوندسلیگا پدید می‌آید بسیار خوشحال است.

گفتنی است یكشنبه بایرن مونیخ در حالی برای حفظ ركورد شكست ناپذیری فصل جدیدش در ورزشگاه آلیانس به مصاف ولفسبورگ می‌رود كه گروه مهمان در سه بازی گذشته نتوانسته حتی یك گل به بایرن بزند و با سه امتیاز مونیخ را ترك كند.»

 گزارش ویژه خبرگزاری آلمان از علی کریمی 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین