سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت‌بدنی گفت: پس از بررسی، نظرسنجی و مشورت با افراد امین ورزش كشور مدیران سازمان‌تربیت‌بدنی انتخاب خواهند شد. مهندس محمد علی‌آبادی در رابطه با انجام تغییر و تحولات مدیریتی در سازمان تربیت‌بدن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتقاد رییس جدید سازمان ورزش از نتایج کشتی آزاد


معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت‌بدنی گفت: پس از بررسی، نظرسنجی و مشورت با افراد امین ورزش كشور مدیران سازمان‌تربیت‌بدنی انتخاب خواهند شد.

مهندس محمد علی‌آبادی در رابطه با انجام تغییر و تحولات مدیریتی در سازمان تربیت‌بدنی اظهار كرد: هم‌اكنون در وضعیت بررسی و نظرسنجی هستیم و پس از طی این مراحل و مشورت با افراد امین در ورزش كشور، نتیجه‌ی تغییر و تحولات را در سازمان تربیت بدنی اعلام خواهیم كرد.

وی در مورد چگونگی ادامه‌ی نظام جامع تربیت‌بدنی و ورزش توضیح داد: برای این طرح هزینه‌ی زیادی شده است، من پس از حضور در سازمان تربیت بدنی چكیده‌ی آن را مطالعه كردم و معتقدم این طرح می‌تواند، سبب سامان ورزش كشور شود، اما بی‌تردید روی آن كار خواهیم كرد. ما معتقدیم برنامه‌ای موفق است كه آن برنامه زنده و به معنی كلمه، تغییرپذیر و انتقادپذیر باشد.

معاون رییس جمهور درباره‌ی عملكرد تیم ملی كشتی آزاد كشورمان در رقابت‌های جهانی بوداپست گفت: نتیجه‌ی ضعیفی كسب كردیم، اما باید پذیرفت كه زیبایی ورزش به غیرقابل پیش‌بینی بودن نتایج آن است. بی‌تردید تیم‌های كه بهتر و با برنامه‌ی منسجم‌تر حركت می‌كنند، موفق می‌شوند، اما در برخی مواقع حتی در اوج برنامه‌ریزی، ممكن است اتفاقاتی رخ دهد كه قابل پیش‌بینی نبوده است.

علی آبادی افزود: اتفاقی كه در كشتی كشور افتاد، قابل پیگیری است و باید در مجامع ورزشی و كشتی، دلایل این نتایج ضعیف را بررسی كنیم. ایران مهد كشتی جهان است و این رشته‌ی ورزشی، جزء ورزش‌های ملی جهان است. با كمك و هم‌فكری با فدراسیون كشتی و بررسی دلایل این اتفاق، سعی در عدم تكرار این حادثه در رقابت‌های آینده خواهیم داشت.

وی ادامه داد: باید در برخی بخش‌های كشتی، اصلاح و تغییراتی توامان انجام گیرد. باید در بخش همگانی كردن ورزش و تجهیز زیرساخت‌های كشتی، عملكرد بهتری داشته باشیم. ضمن آن كه در این رشته‌ی ورزشی از امكانات و مربیان، بهترین استفاده را ببریم. استفاده از سیستم‌های علمی امری است كه به هیچ وجه نباید از آن غفلت كنیم، ضمن آن كه دنیا نیز بی كار ننشته و رقابت بسیار تنگاتنگی در ورزش جهان وجود دارد.

 توصیه ای به رییس جدید سازمان تربیت بدنی 

 آشنایی با رییس جدید سازمان تربیت بدنی 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین