سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
"امیررضا واعظی آشتیانی" رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران از "محمد علی‌آبادی" رییس جدید سازمان تربیت بدنی خواست در دوره جدید، از "اهل فن و متخصصان" هر رشته ورزشی بطور شایسته استفاده كند. علی‌آبادی با حكم "محمود احمدی‌نژاد" ر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توصیه ای به رییس جدید سازمان تربیت بدنی


"امیررضا واعظی آشتیانی" رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران از "محمد علی‌آبادی" رییس جدید سازمان تربیت بدنی خواست در دوره جدید، از "اهل فن و متخصصان" هر رشته ورزشی بطور شایسته استفاده كند.

علی‌آبادی با حكم "محمود احمدی‌نژاد" رییس جمهوری، روز دوشنبه بطور رسمی فعالیت خود را به عنوان رییس جدید سازمان تربیت بدنی ایران آغاز كرد.

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری روز سه‌شنبه هنگام بازگشت تیم دوچرخه‌سواری ایران از مسابقات جهانی اسپانیا، به خبرنگار ایرنا در مادرید گفت: مهندس علی‌آبادی فردی بابرنامه، منضبط و عمرانی است. ما انتخاب ایشان را به فال نیك می‌گیریم و انتظار داریم در دوره جدید، مدیریت سازمان تربیت بدنی با فدراسیونهای ورزشی بیش از گذشته تعامل داشته و از اهل فن و متخصصان هر رشته استفاده شایانی كند".

واعظی آشتیانی با اشاره به سوابق فعالیت علی‌آبادی در شهرداری تهران، افزود: من مطمئن هستم كه در دوره وی، به طرحها و پروژه‌های عمرانی ورزشی توجهی ویژه خواهد شد.

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری تصریح كرد: با توجه به شعار آقای احمدی نژاد رییس‌جمهوری مبنی بر همگانی كردن ورزش، انتظار است رییس جدید سازمان تربیت بدنی در این جهت به رشته دوچرخه‌سواری توجهی ویژه داشته باشد.

وی در این راستا، لزوم توجه دولت به افزایش بودجه بخش ورزش ، فراهم ساختن امكانات و تمهیدات لازم برای ورزش قهرمانی و حركت كردن در چارچوب برنامه‌های مدون در همه رشته‌های ورزشی را خاطرنشان ساخت.

واعظی آشتیانی گفت: "بدون وجود برنامه و مدیریت صحیح و منطقی در ورزش، امید به كسب عناوین جهانی و پیشرفت در عرصه‌های مختلف، توقعی بیهوده است".

وی سرپرستی هیات دوچرخه سواری ایران را در مسابقات جهانی مادرید اسپانیا برعهده داشت.

تیم پنج نفره ایران كه برای اولین بار در این مسابقات شركت كرده بود، به مدالی دست نیافت، اما به عقیده واعظی آشتیانی، موفق شد اولین گام برای رسیدن به مدال را در مسابقات آتی یعنی "به خط پایان مسابقات استقامت" دوچرخه سواری بردارد.

مسابقات یادشده پس از پنج روز رقابت، روز یكشنبه به پایان رسید.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین