سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رقابت‌های بانوان كشورهای اسلامی عصر سه شنبه نیز در چند رشته ادامه یافت و طی آن ورزشكاران ایران در رشته فوتسال و تكواندو به مقام اول رسیدند . بر این اساس در رشته فوتسال تیم ایران قهرمان شد و پس از كشورمان، تیم بانوان كشور ارم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قهرمانی ایران در فوتسال و تکواندو بانوان اسلامی

رقابت‌های بانوان كشورهای اسلامی عصر سه شنبه نیز در چند رشته ادامه یافت و طی آن ورزشكاران ایران در رشته فوتسال و تكواندو به مقام اول رسیدند .

بر این اساس در رشته فوتسال تیم ایران قهرمان شد و پس از كشورمان، تیم بانوان كشور ارمنستان و عراق به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین تكواندوكاران زن ایرانی شركت كننده در این بازیها نیز با كسب53امتیاز مقام نخست را از آن خود كردند و تیم های اردن و اندونزی به ترتیب با44و25امتیاز مقام دوم و سوم را كسب كردند.

در این رشته13كشور شركت داشته و65تكواندوكار مبارزه كردند.

در رشته تیراندازی باكمان ماده كامپوند نیز به ترتیب تیمهای ?اندونزی‏ ?ایران ‏،?مالزی و اندونزی حایز رتبه های اول تا سوم شدند.

همچنین ورزشكاران شركت كننده در تیراندازی با كمان ماده ریكرز، از كشورهای تاجیكستان، اندونزی و مالزی توانستند رتبه های اول تا سوم را از آن خود كنند .

تیم ایران در این رشته توانست مقام چهارم را به دست آورد .

همچنین در پنجمین روز از بازی‌های زنان مسلمان كشورهای جهان در رشته گلف، كشور پاكستان اول شد، در رشته هندبال ایران و آذربایجان به فینال راه یافتند. هم‌چنین در رشته تنیس ایران و اندونزی راهی فینال شدند. در ژیمناستیك نیز در پرش خرك ارمنستان و ایران مشتركا اول شدند. در رشته تیراندازی نیز كشور آذربایجان به عنوان قهرمان تپانچه بادی شد.

آنچه در پی می آید نتایج پنجمین روز از بازی‌های زنان مسلمان كشورهای جهان است:

گلف:

در سومین روز از مسابقات گلف، تیم‌های پاكستان، برونئی، ایران، كره جنوبی، آلمان، لبنان و قبرس شمالی به ترتیب بیشترین امتیاز را كسب كردند.

در رتبه‌بندی انفرادی نیز جمیلا جابر، از پاكستان با كسب 181 امتیاز، چینگ چیو جینگ، از برونئی با 81 امیتاز، تیرا نظیر، از پاكستان با 86 امتیاز ، فیروزه زمانی، از ایران با 85 امتیاز و لیلا سربازی، از ایران با 85 امتیاز به ترتیب مقام‌های اول تا ششم را كسب كردند.

هندبال:

ایران و آذربایجان در فینال

در مسابقات نیمه نهایی هندبال، ایران در یك بازی مشكل و فشرده از سد اردن گذشت. در این بازی زیبا ایران 32 – 27 اردن را شكست داد.

در دیگر بازی نیمه نهایی، آذربایجان با برتری كامل و با نتیجه 42 – 15 عراق را مغلوب كرد و به فینال رسید.

به این ترتیب فردا ایران و آذربایجان دیدار نهایی را در سالن فدراسیون هندبال ( خیابان سئول) برگزار خواهند كرد.

تنیس:

ایران و اندونزی در فینال

ایران با یك پیروزی حساس در برابر ارمنستان، به مرحله نهایی مسابقات تنیس بازی‌های اسلامی زنان راه یافت.

در بازی‌های یك نفره، ارغوان رضایی 2 بر صفر دورتیان، از ارمنستان را مغلوب كرد. در بازی دیگر صدیقه حسنی در مقابل گویان توینان صفر بر 2 شكست خورد.

در بازی سرنوشت، تیم دو نفره رضایی - حسنی با نتیجه 2 -1 حریفان ارمنی خود را شكست دادند تا به مرحله نهایی راه پیدا كنند.

به این ترتیب ایران فردا در برابر اندونزی دیدار نهایی را برگزار خواهد كرد. این در حالی است كه با مصدومیت شادی طباطبایی در روز سوم، ایران یكی از مهره‌های ارزشمند خود را از دست داد.

مسابقه نهایی در زمین تنیس مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

ژیمناستیك:

نتیجه نهایی پرش خرك:

1- استفیك گل نظریان (ارمنستان) و فاطمه صادقی (ایران) مشترك اول

2- شادی بهادری (ایران)

تیراندازی:

قهرمان تپانچه بادی مشخص شد

فینال مسابقات تیراندازی با تپانچه‌ بادی ، بعد از ظهر امروز در تالار تیراندازی دانشگاه الزهرا برگزار شد و پس از سه دوره مبارزه، اراده آشومووا، از آذربایجان با 10 / 487 اول شد و گالینا و بلیایوا، از قزاقستان با 6/ 476 دوم شد و جاویش بایبوسینوا، از قزاقستان با 8/ 473 مقام سوم را كسب كردند.

در این مسابقات كشور‌های ایران، پاكستان، قطر، تاجیكستان، آذربایجان، مالزی، قزاقستان، سوریه و سودان شركت داشتند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین