سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فدراسیون فوتبال چك پیشنهاد داده كه تیم ملی این كشور در تاریخ بیستم بهمن با تیم ملی ایران بازی كند ......
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایران- چك، بیستم بهمن

تیم ملی فوتبال ایران

فدراسیون فوتبال چك پیشنهاد داده كه تیم ملی این كشور در تاریخ بیستم بهمن با تیم ملی ایران بازی كند.

به نقل از World & Sports، عباس ترابیان رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: در نشستی که 18 مرداد ماه با دبیرکل فدراسیون چک، مدیر تیم های ملی و رئیس کمیته فوتسال چک برگزار کردیم مواردی مختلفی را در خصوص برگزاری رقابتهای مختلف مورد بررسی قرار دادیم.

وی در ادامه گفت: پیشنهاد برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران و چک را ارائه کردیم که کشور چک تاریخ 9 فوریه(بیستم بهمن) را برای برگزاری این دیدار اعلام کرد که پس از تصویب و بررسی های لازم در کمیته تیم های ملی، تصمیمات نهایی اعلام می شود. ترابیان در ادامه افزود: در مورد تیم ملی امید نیز تیم چک موافقت خود را اعلام کرد تا در اوائل مارچ (اسفندماه) درچک میزبان تیم ایران باشد. در مورد تیم ملی زیر 20 سال ایران نیز تیم ملی چک می تواند در اواخر فوریه به ما دیدار كند.

تیم ملی فوتبال کشورمان

درمورد فوتسال نیز به توافق رسیدیم که تیم ملی فوتسال چک در رده سنی بزرگسالان و زیر 21به ایران سفر کنند که این بازیها در ماه ژانویه و فوریه برگزار می شود. ترابیان از حضور تیم زیر 21 سال ایران در کشور چک خبر داد و گفت: یک تورنمنت دوستانه در ماه فوریه نیز برگزار می شود که این فدراسیون از تیم زیر 21 سال ایران دعوت کرد تا دراین رقابتها حضور داشته باشد، همچنین کشورچک ابراز علاقه کرد تا اردویی را در کیش در فصل زمستان داشته باشد که البته برنامه های فوق در نشست کمیته تیم های ملی بررسی و در نهایت اعلام نتیجه خواهد شد.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین