سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مایکروسافت این شرکت را به منظور استفاده از تکنولوژی آن برای ساخت و مدیریت گواهینامه ها در سیستم کارتهای هوشمند ویندوز خریداری کرده است. شرایط این معامله که در روز دوشنبه گذشته انجام شد فاش نشده است. این انتقال مالکیت امکان ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مایکروسافت شرکت ALACRIS را خریداری می کند


مایکروسافت این شرکت را به منظور استفاده از تکنولوژی آن برای ساخت و مدیریت گواهینامه ها در سیستم کارتهای هوشمند ویندوز خریداری کرده است.

شرایط این معامله که در روز دوشنبه گذشته انجام شد فاش نشده است. این انتقال مالکیت امکان تعیین هویت آسان را به استراتژی مایکروسافت اضافه می کند و همچنین دسترسی به راه کارهای مدیریتی را برای او فراهم می کند.

هدف محصول نرم افزاری شرکت ALACRIS کهIDNEXUS IDENTITY ASSURANCE MANAGEMENT SYSTEM نام دارد کمک به شرکتها در استفاده از تکنولوژیهای امنیتی مانند کارتهای هوشمند و ساختار کلید عمومی (PUBLIC KEY INFRASTRUCTURE) برای به خدمت گرفتن آنها به آسانی می باشد.

محصول شناسه ایمن

تکنولوژی ALACRIS گواهینامه دیجیتالی و محصولات کارت هوشمند را به گونه ای فراهم می کند که کاربران بتوانند از آنها برای به کارگیری، مدیریت و نگهداری سیستمهای امنیتی با استفاده از کارتهای هوشمند بر پایه ویندوز استفاده کنند. تکنولوژی IDNEXUS شرکت ALACRIS برای کمک به بخشهای مختلف IT برای استفاده از کارتهای هوشمند جدید و بهبود وضعیت کارتهای هوشمند کنونی طراحی شده است. این تکنولوژی همچنین امکان استفاده از سیستمهای بر پایه وب را برای مدیریت این کارتها و استفاده از انها توسط کاربران فراهم می کند.

شرکتهای زیادی در حال تغییر رویه در استفاده از نام کاربری و رمز عبور برای دادن اجازه دسترسی به کارمندان خود برای دسترسی به داده های حساس و یا تجهیزات خاص هستند. با الحاق ALACRIS مایکروسافت می خواهد به شرکتها نشان دهد که استفاده از کارتهای هوشمند می تواند به همان اندازه و حتی آسانتر از استفاده از نام کاربری و رمز عبور باشد.

مایکروسافت کار خود را با شرکتهای تولید کننده کارتهای هوشمند و دیگر شرکای امنیتی خود ادامه خواهد داد و خرید ALACRIS محصولات جدیدی را به مشارکت کنونی اضافه خواهد کرد. در حالیکه ALACRIS بیشتر تلاش خود را بر روی کارتهای هوشمند متمرکز کرده است، مایکروسافت هم طرحهایی برای استفاده از این تکنولوژی در جاهای دیگر دارد.

ALACRIS مدیر گروه محصولات امنیتی مایکروسافت می گوید ما خودمان را در موقعیتی قرار می دهیم که راه حلهای END-TO-END ارائه دهیم. پس سرانجام گواهینامه دیجیتالی بر روی میز شما حاضر می شود.

هرکدام از 24 کارمند شرکت ALACRIS در مورد اینکه چگونه بتوانند خود را با شرکت مایکروسافت هماهنگ کنند مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین