سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دایى: دوست داشتم جلالى برگردد در روزهایى كه على دایى در لاس وگاس و سانفرانسیسكو به گشت و گذار و البته تمرین فیزیوتراپى مشغول بود اتفاقات عجیبى در باشگاه صباباترى رخ داد. اتفاقاتى كه باب میل كاپیتان هم نبود و تلاش هاى او بعد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حمایت دایی از سرمربی برکنار شده صباباتری

دایى: دوست داشتم جلالى برگردد


در روزهایى كه على دایى در لاس وگاس و سانفرانسیسكو به گشت و گذار و البته تمرین فیزیوتراپى مشغول بود اتفاقات عجیبى در باشگاه صباباترى رخ داد. اتفاقاتى كه باب میل كاپیتان هم نبود و تلاش هاى او بعد از جدایى مجید جلالى هم هیچ ثمرى نداشت.

على دایى كه مدت هاست مصاحبه نمى كند دیروز دیدگاه هاى خود درباره اوضاع صباباترى، جدایى مجید جلالى و روند بهبودى آسیب دیدگى اش را تشریح كرد. دایى طبق معمول مجبور بود پاسخگوى اتهاماتى باشد كه هرچند وقت یك بار و به بهانه هاى متخلف او را آزار مى دهد.

**شكست پر گل صباباترى مقابل استقلال اهواز را از نزدیك تماشا كردى. فكر مى كنى علت این ناكامى چه بود؟

< به نظر من بچه هاى ما از موقعیت ها استفاده نكردند و نداشتن دقت كافى در ضربات آخر باعث شد تا نتوانیم دروازه حریف را باز كنیم. در نقطه مقابل آنها روى ضد حملات گل زدند. متأسفانه شیرازه تیم ما بعد از دریافت گل دوم از هم پاشید. روز بدى بود و ما براى موفقیت در بازیهاى بعدى باید این باخت را فراموش كنیم.

**صبا باترى در غیاب على دایى، دو بازى است كه بدون گل زده میدان را ترك مى كند. جاى خالى خودت را احساس مى كنى؟

< مشكلى نیست. ان شاءالله در بازیهاى بعدى جبران مى كنیم. تیم ما مهاجمان خوبى دارد و اگر آنها در دو بازى گلى نزده اند دلیل نمى شود كه منكر توانایى هایشان شویم.

**كى آماده بازى مى شوى؟

< دویدن آرام را شروع كرده ام. اینكه چه زمانى كار با توپ را شروع كنم و از كى بتوانم براى صباباترى بازى كنم بستگى به تلاش خودم و روند بهبود آسیب دیدگى ام دارد.

**ولى پزشك صبا گفته ممكن است این هفته بازى كنى؟

< فعلاً چیزى مشخص نیست. باید ببینم زانویم تا چه اندازه اجازه مى دهد كه به آن فشار بیاورم. فعلاً كه دویدن آرام را شروع كرده ام.

**فكر مى كنى بتوانى تیم ملى را در بازى با كره جنوبى و تایلند همراهى كنى؟

< نمى دانم، بستگى به تمرینات و وضعیت ام در روزهاى آینده دارد.

**جدایى مجید جلالى از صبا غافلگیر كننده بود. حالا همه مى خواهند بدانند على دایى چه واكنشى دارد؟

< زمانى كه این اتفاقات افتاد، من در امریكا بودم و وقتى برگشتم متوجه شدم كه چه تغییر و تحولاتى رخ داده. به هرحال من به عنوان بازیكن نمى توانم اظهار نظرى داشته باشم. این موضوع یك مسأله مدیریتى است. مسؤولان باشگاه صلاح دیدند او را بركنار بكنند. من تابع دستورات باشگاه هستم اما این اتفاقات قابل پیش بینى نبود. حالا هم من براى جلالى آرزوى موفقیت مى كنم و امیدوارم او هرجا كه هست چه در زندگى شخصى و چه در زندگى ورزشى مثل گذشته موفق باشد. ما با آقا مجید دوران خوبى درصبا داشتیم و من شخصاً در این مدت كوتاه چیزهاى زیادى از او یاد گرفتم. آدم باید واقعیت را بگوید!

**فكر نمى كنى جدایى جلالى اشتباه بزرگ مسؤولان باشگاه صباباترى بود؟

< به عنوان یك بازیكن درباره این مسائل صحبت نمى كنم و تابع دستورات باشگاه هستم.

**یكى از خبرگزارى ها درگزارشى اعلام كرده بود كه علت سفر دایى به امریكا این بوده كه جلالى پشتوانه اى نداشته باشد. از طرفى اختلافات جلالى و فركى را به عنوان یكى از عوامل دخالت على دایى در جدایى جلالى دانسته بودند. در این باره چه نظرى دارى؟

< چه باید بگویم؟ آیا براى هر برداشت مغرضانه و بى اساسى باید جواب بدهم؟! متأسفم كه بعضى ها حرمت قلم را اینگونه مى شكنند. آنها چیزى از فوتبال نمى دانند و براى خودشان داستان درست كرده و آسمان و ریسمان مى بافند. هر كسى كه چنین خبرى را مطرح كرده شعور فوتبالى ندارد. حالا من نمى دانم...

**البته كمتر كسى چنین برداشتى داشت.

< وقتى از اتفاقات اخیر باخبر شدم پیش خودم گفتم خدا را شكر كه در ایران نبودم، در غیر این صورت طبق معمول یكسرى آدم مغرض از این وضعیت سوء استفاده مى كردند. براى تخریب من سعى مى كردند همه چیز را گردن من بیندازند، حالا باز هم در نبودم این مسائل را مطرح مى كنند. آنهایى كه این حرف هاى پوچ و بى اساس را به خورد مردم مى دهند مى توانند از شهریارى و مرادى ( مدیر عامل و قائم مقام باشگاه صباباترى) بپرسند كه من چه نظرى داشتم. اتفاقاً من دوست داشتم شرایطى فراهم شود كه جلالى برگردد. با مسؤولان باشگاه هم صحبت كردم. خواستم كارى كرده باشم اما گفتند كه ما با هم به توافق نرسیده ایم. من هم به عنوان یك بازیكن و نهایتاً كاپیتان بیشتر از حد خودم نمى توانستم حرف بزنم اما چون به آقا مجید اعتقاد داشتم رفتم و نظر شخصى ام را گفتم.

**و سفر پنج روزه به امریكا. آنجا ملاقاتى هم با افراد ورزشى داشتى؟

< نه، فقط پایم را به یك پزشك امریكایى نشان دادم و چند جلسه اى هم تمرین فیزیوتراپى و كار با وزنه كردم. از پزشكم فرهاد فرید تشكر مى كنم كه جراحى موفقیت آمیز و بسیار خوبى روى پایم داشت طورى كه هر پزشكى كه پایم را دیده مى گوید عالى عمل كرده.دستش درد نكند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین