سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فوتبال آنقدر جاذبه دارد که هر کس را به سوی خودش جلب کند، چه سیاستمدار، چه استاد دانشگاه، چه کارمند و چه دانش آموز ........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فوتبالی ها سر سفره افطار

فوتبال

فوتبال آنقدر جاذبه دارد كه هر كس را به سوى خودش جلب كند، چه سیاستمدار، چه استاد دانشگاه، چه كارمند و چه دانش آموز. حالا هر كس فوتبال را به نوعى مورد توجه قرار مى دهد و این ورزش جادویى مدتهاست به سوژه فیلمسازان ما تبدیل شده است. از «به سوی افتخار» كه اولین سریال معروف فوتبال در ایران بود كه بگذریم آخرینش مسعود شصت چی بود که در مرد « دو هزار چهره » با یك مربى مطرح اشتباه گرفته شد اما این بار حسن فتحى، كارگردان سریال هاى موفقى چون « میوه ممنوعه » و « شب دهم » فوتبال را خط اصلى سریال جدید براى پخش از شبكه اول سیما در ماه مبارك رمضان قرار داده است.

در مسیر زاینده رود به دنبال فوتبالیست

«در مسیر زاینده رود» نام سریال تازه حسن فتحى براى شبكه اول سیما در ماه مبارك رمضان است. این سریال داستان یك فوتبالیست تیم ملى را روایت مى كند كه براى حضور در یك تیم به اصفهان سفر مى كند اما در آنجا دچار مشكل مى شود. على مردانه دستیار كارگردان این سریال در مورد علت انتخاب فوتبال به عنوان خط اصلى این سریال گفت: جذابیت هاى فوتبال بر هیچ كس پوشیده نیست و ما هم براى اینكه به جذاب شدن سریال كمك شود فوتبال را انتخاب كردیم. البته بیشتر به بحث دلالى در فوتبال خواهیم پرداخت و خط  اصلى داستان از این ماجرا شروع مى شود.

استقلال، توپ

حضور فوتبالى ها در سفره افطار

اما این سریال با توجه به موضوع فوتبالى اش از چند فوتبالیست مطرح نیز استفاده كرده است. پس از آنكه كریم باقرى و آرش برهانى چندى قبل جلوى دوربین حسن فتحى رفتند روز یكشنبه هم چند فوتبالیست شاغل در اصفهان مشغول به بازى شدند. با توجه به فیلمبردارى بخش عمده اى از سریال از چند فوتبالیست تیم هاى ذوب آهن و سپاهان استفاده شد. وحید شمسایى، فوتسالیست تیم فولادماهان اصفهان، در كنار احمد جمشیدیان و محمد جعفرپور از تیم سپاهان و محمد صلصالى، فرشید طالبى و اسماعیل فرهادى از ذوب آهن بازیكنانى هستند كه در این سریال به ایفاى نقش پرداختند. همچنین قرار است در ادامه این سریال مهدى مهدوى كیا، فوتبالیست سابق تیم ملى و بازیكن كنونى استیل آذین،نقش آفرینی کند.

آرش برهانى و كریم باقرى نخستین بازیكنانى بودند كه در این سریال بازى كردند كه این دو پس از اینكه شخصیت اصلى قصه (اشكان خطیبى) كه بازیكن تیم ملى امید است در جریان داستان مرتكب قتل مى شود، براى وساطت وارد قصه مى شوند.

70 درصد از تصویربردارى این سریال به تهیه كنندگى اسماعیل عفیفه به پایان رسیده و گروه سازنده این سریال تا چهارشنبه در اصفهان خواهند بود. این سریال هر شب از شبكه اول سیما ساعت 22:20 روی آنتن می رود.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین