سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
مایکروسافت یک برنامه گردش کاری جدید را ارائه کرده است که توانایی مدیریت فرآیندهای تجاری و عملیات منسجمی را بوسیله تعداد زیادی از نرم افزارهایش شامل ویندوز و آفیس دارا می باشد. این ابزار که WINDOWS WORKFLOW FOUNDATION و به ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مایکروسافت نرم افزار های گردش کار را هدف می گیرد


مایکروسافت یک برنامه گردش کاری جدید را ارائه کرده است که توانایی مدیریت فرآیندهای تجاری و عملیات منسجمی را بوسیله تعداد زیادی از نرم افزارهایش شامل ویندوز و آفیس دارا می باشد.

این ابزار که WINDOWS WORKFLOW FOUNDATION و به اختصار WWF نام دارد به کاربران تجاری این امکان را می دهد که از طریق ویندوز کنترل بیشتری بر روی فرآیندهای تجاری خود بوسیله نرم افزارهای کاربردی مختلف داشته باشند.

ERIC RUDDER نائب رئیس ارشد سرورها و ابزارهای شرکت مایکروسافت می گوید این موتور نرم افزاری جدید نه تنها گردش کاری سیستم را کنترل می کنند بلکه گردش کاری انسانی را نیز در بر دارد. این موتور نرم افزاری WINDOWS PRESENTATION SERVER و WINDOWS COMMUNICATIONS FOUNDATION را به عنوان یک خرده سیستم هسته توسعه گر که در ویندوز ویستا قرار خواهد گرفت در برخواهد داشت.

ویستا ویندوز بعدی مایکروسافت است که قرار است در اواخر سال 2006 به بازار ارائه شود. WINDOWS PRESENTATION FOUNDATION که قبلا AVALON نامیده شده بود موتور گرافیکی این ویندوز است و WINDOWS COMMUNICATION FOUNDATION نیز با نام قدیمی INDIGO خرده سیستم ارتباطی این ویندوز می باشد.

در حال حاضر شرکتهای زیادی وجود دارند که نرم افزارهای مدیریت و انجام فرآیندهای تجاری را عرضه می کنند. در حالیکه مشتریان عادت به خرید نرم افزاری به عنوان یک محصول مستقل را داشتند، حالا به طور فزاینده ای در حال خرید آن به عنوان بخشی از یک بسته نرم افزاری که براساس توسعه تحت وب پایه ریزی شده است هستند که این نرم افزارها توسط شرکتهایی مانند IBM ، BEA SYSTEMS و ORACLE عرضه می شوند.

در ادامه رویه رقابتی معمول، مایکروسافت در حال گنجاندن WWF در نرم افزارهای کاربردی اصلی خود در پلت فورم ویندوز می باشد. با این کار توسعه دهندگان نرم افزار های ویندوز تا حدی دیگر نیاز به استفاده از نرم افزارهای تهیه شده توسط شرکتهای ثالث را برای یکپارچه سازی و مدیریت فرآیندهای تجاری نخواهند داشت.

با بکار گیری WWF توسعه دهندگان نرم افزار و برنامه نویسان می توانند به صورت VISUALو بصری فرآیندهای تجاری ای را طراحی کنند که کارمندان بتوانند وظایف و وقایع مکانیزه ای که هر روز با استفاده از نرم افزارهای کاربردی مختلف انجام می دهند را در محیط ویندوز انجام دهند. این موتور نرم افزاری همچنین به عنوان بخشی از هسته نرم افزارهای خانواده آفیس مانند SHAREPOINT PORTAL SERVER، MICROSOFT OUTLOOK و MICROSOFT EXCHANGE SERVER قرار خواهد گرفت. بنابراین فرآیندهای تجاری در این محصولات می تواند در یک سیستم واحد یکپارچه شوند.

پیگیری اسناد از طریق برنامه های کاربردی

STEVEN SINOFSKY معاون ارشد مایکروسافت در نطق دوم در روز چهارشنبه در کنفرانس توسعه دهندگان حرفه ای جزئیات طرحهای مایکروسافت را برای مدیریت محتوای تجاری را بوسیله نرم افزارهای آفیس شرح داد. این کار با وجود این صورت گرفت که این شرکت هنوز آمادگی فاش کردن جزئیات دقیق این بسته های نرم افزری را ندارد.

در یک مصاحبه که به دنبال این کنفرانس صورت گرفت KIRK KOENIGSBAUER مدیر کل گروه کاری اطلاعاتی مایکروسافت در این مورد گفت چشم انداز مایکروسافت برای مدیریت محتوای تجاری به معنی پیگیری یک سند است نه اینکه فرمت فایلی آن چیست و در چرخه عمرش در یک کسب و کار چه جنبه هایی دارد. او اعتراف کرد که وظیفه بزرگی برای مایکروسافت است که در حال محاسبه روش دقیق این پیگیری می باشد.

KOENIGSBAUER گفت برای مدیریت محتوای تجاری ما در حال جستجو در کل چرخه عمر یک سند هستیم. او می افزاید ما در حال پدید آوردن تکنولوژی ای هستیم که کل پروسه را آسان گرداند و در واقع کل چرخه عمر یک برگه تصادفی از محتوا در یک کسب و کار.

برای بوجود آوردن چنین پیگیری جامع اسناد، تکنولوژی هایی مانند WWF و رابط کاربری جدید و راحتی که در نسخه بعدی برنامه آفیس خواهد آمد ضروری خواهد بود. آفیس 12 قرار است که در پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه شود و انتظار می رود اولین نسخه آزمایشی آن که تا چند هفته دیگر در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.

KOENIGSBAUER می گوید یکی از دلایل اینکه مدیریت محتوای تجاری اینقدر مشکل است این است که با چگونگی کار افراد هماهنگی ندارد. ما معتقدیم که می توانیم تجربه ای را برای مشتری بوجود آوریم تا بتواند به راحتی و به طور طبیعی از این قابلیت استفاده کند

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین