سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گلیس فیلم خواب تلخ، ساخته ی محسن امیر یوسفی به عنوان تنها فیلم ایرانی در جشنواره ی فیلم و هنرهای رسانه ای برویك آپن تویدلندن حضوردارد . به گزارش خبرنگار هنری ایسنا ، این فیلم پیش از این در جشنواره های آلاسكا ، شیلی و الكساند...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خواب تلخ امیر یوسفی در انگلیس


فیلم خواب تلخ، ساخته ی محسن امیر یوسفی به عنوان تنها فیلم ایرانی در جشنواره ی فیلم و هنرهای رسانه ای برویك آپن تویدلندن حضوردارد .

به گزارش خبرنگار هنریایسنا، این فیلم پیش از این در جشنواره های آلاسكا ، شیلی و الكساندرای یونان پذیرفته شده بود. با نمایش خواب تلخ در این جشنواره ها تعداد حضور بین المللی این فیلم به مرز 40جشنواره نزدیك می شود.

“خواب تلخ” با تلاش كارگردان آن “محسن امیریوسفی” از 21 شهریور روز ملی سینما برای اولین بار در ایران در سینما فرهنگ خمینی شهر به نمایش در ‌آمده است .

این فیلم دو سال پیش با كمترین امكانات در همین شهر ساخته شد و در سكوت خبری به جشنواره كن 2004راه یافت و پس از درخشش در این جشنواره و دریافت دو جایزه مهم، هم اكنون با حضور در 35جشنواره معتبر جهانی و دریافت 10جایزه و اكران گسترده در سینما‌های فرانسه از موفقترین فیلمهای سالهای اخیر سینمای ایران می‌باشد.صحبت هایی درباره ی نمایش این فیلم در سینماهای اصفهان و نجف‌آباد نیز شده است .درباره اكران این فیلم در تهران به دست اندركاران فیلم گفته‌اند كه خواب تلخ بعد از عید فطر اكران می‌شود .

مطالب مرتبط

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین