تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل داماش گیلان با اشتباه دانستن استخدام فیروز كریمی در فصل گذشته عنوان كرد: حضور این فرد در راس كادر فنی داماش جزو بزرگترین اشتباهات عمرم بود كه به خاطر آن خودم را نخواهم بخشید .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افشاگری عابدینی علیه كریمی

فیروز کریمی

مدیرعامل داماش گیلان با اشتباه دانستن استخدام فیروز كریمی در فصل گذشته عنوان كرد: حضور این فرد در راس كادر فنی داماش جزو بزرگترین اشتباهات عمرم بود كه به خاطر آن خودم را نخواهم بخشید.

امیر عابدینی در گفت و گو با ایسنا  با بیان این مطلب اظهار كرد: از لحاظ روحی، تاكتیكی و سایر مسایل از بابت قرارداد با فیروز كریمی متضرر شدیم، رقم قرارداد این مربی در فصل گذشته حدود 350 میلیون تومان بود كه برای صعود به لیگ برتر تقاضای 300 میلیون پاداش داشت كه مورد موافقت هیات مدیره هم قرار گرفت، هر چند از مبلغ پاداش 100 میلیون تومان از داماش گرفت كه تاكنون پس نداده است.

وی تصریح كرد: فیروز كریمی در بدو حضور در رشت تقاضای دو واحد مسكونی كرد كه در اختیارش قرار دادیم، هر چند موضوع اصلی در نحوه چینش بازیكنان بود، یك روز به تمرین داماش رفتم كه ملاحظه كردم 28 بازیكن در حال تمرین هستند كه در این بین چند بازیكن كنار زمین حضور داشتند كه به هیچ عنوان در لیست و برنامه های داماش نبودند و معلوم بود سفارش شده افراد دیگر هستند.

مدیر عامل داماش یادآور شد: در یك مجموعه باید همه به یكدیگر احترام بگذارند ولی قرار نیست در یك آرایشگاه برای داماش تصمیم گیری شود كه وقتی متوجه این موضوع در زمان حضور فیروز كریمی شدم به خود لرزیدم ولی به هر ترتیب این اتفاق ناخوشایند رخ داده بود.

امیر عابدینی ادامه داد: امیدوارم این مساله برای درفك گیلان رخ ندهد، شاید این اتفاقات تجربه ای باشد تا مدیران باشگاه‌ها بیشتر به حرف اصحاب رسانه دقت كنند و نصایحی كه اهالی مطبوعات و مردم به مسوولان تیمها ابراز می كنند بیشتر مورد توجه قرار گیرد، سال گذشته مردم و هواداران داماش با وجدان بیدارشان از این بابت به ما هشدار دادند ولی توجه نكردیم كه در این زمینه باید از آنها عذرخواهی كرد.

امیر عابدینی

مدیر عامل داماش گیلان متذكر شد: قالب مدیریت بر مبنای اعتماد است ولی حق و انصاف این نیست كه به عنصرهای فعال و كارآمدی كه داریم كمتر توجه نشان دهیم و عنصری را كه نمی شناسیم مورد توجه قرار دهیم، بنده یك دوره كوتاه با فیروز كریمی در تیم ملی فوتبال همكاری داشتم و دیگر با این شخص كار نكردم، به هر جهت آوردن فیروز كریمی به داماش گیلان از بزرگترین اشتباهات عمرم بود كه هیچگاه از این بابت خودم را نخواهم بخشید.

عابدینی با اشاره به رفتار غیرمتعارف فیروز كریمی در زمان پرداخت پاداش به بازیكنان داماش عنوان كرد: متاسفانه پاداش‌هایی كه به بازیكنان داماش پرداخت می كردیم در رختكن تیم بازنگری می شد و زمانی كه فیروز كریمی نگذاشت پاداش اصلی به برخی بازیكنان داده شود به وی اعتراض كردم كه این عمل را تكرار نكند چرا كه در شان باشگاه داماش نیست پاكتی به عنوان پاداش به نام بازیكن داده شود و مبلغی از آن پاكت پیش از تحویل به بازیكن كسر شود.

مدیر عامل داماش گیلان ادعا كرد: نكته مبهمی كه هنوز برایمان جای سوال دارد واریز مبلغ درشت و هنگفتی است كه صبح بازی با شیرین فراز در بانك ملی به حساب فیروز كریمی ریخته شد كه هنوز نمی دانم این مبلغ قابل توجه از چه منبعی واریز شده است، امیدوارم بررسی های صورت گرفته بتواند به بنده اعتماد به نفس لازم را القا كند كه در این میان تخلفی صورت نگرفته است.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری