سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
قرار گرفتن مسابقات شنای بازی‌های اسلامی زنان در تقویم فدراسیون جهانی، نشانگر اهمیت و اعتبار این بازی‌ها از دیدگاه بین‌المللی است. به گزارش ایسنا، وون، مدرس بین‌المللی كه برای تدریس در كلینیك داوری شنا در تهران به سر می‌برد،...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قهرمان شنای اروپادرچهارمین دوره ی بازیهای زنان اسلامی


قرار گرفتن مسابقات شنای بازی‌های اسلامی زنان در تقویم فدراسیون جهانی، نشانگر اهمیت و اعتبار این بازی‌ها از دیدگاه بین‌المللی است.

به گزارش ایسنا، وون، مدرس بین‌المللی كه برای تدریس در كلینیك داوری شنا در تهران به سر می‌برد، ضمن اعلام این مطلب افزود: مسابقات شنای این بازی‌ها بر طبق آخرین استانداردهای بین‌المللی و با رعایت كلیه‌ی مقررات داوری جهانی برگزار خواهد شد.

كلینیك داوری شنا تا 23 شهریور ادامه دارد و حاضرین در صورت گذراندن موفقیت‌آمیز این دوره، مدرك مورد تایید فدراسیون جهانی شنا را دریافت خواهند كرد.

به گفته‌ی فرشته عدل سرپرست مسابقات شنای چهارمین دوره‌ی بازی‌های اسلامی زنان، ساملیا سالكیچ قهرمان شنای اروپا از بوسنی سرشناس‌ترین چهره حاضر در مسابقات شنا خواهد بود.

فرشته عدل همچنین از حضور ناظر بین‌المللی فدراسیون جهانی شنا از كشور مصر خبر داد كه در طول بازی‌ها بر كیفیت مسابقات شنا نظارت خواهد كرد.

رقابت‌های شنای بازی‌های اسلامی زنان با حضور تیم‌هایی از 14 كشور ایران، بوسنی، ارمنستان، تاجیكستان، اردن، سوریه، تایلند، بنگلادش، پاكستان، قطر، سودان، مالدیو، بحرین و افغانستان در 12 رشته انفرادی و 4 رشته تیمی برگزار خواهد شد. ایران با یك تیم 14 نفره در این مسابقات شركت خواهد كرد.

بازی‌های اسلامی زنان اول تا هفتم مهر ماه در تهران برگزار می‌شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین