تبیان، دستیار زندگی
جامعه کاربران تبیان که شبکه گسترده ای از کاربران فرهنگی و نخبه را در برگرفته است، چندی است برنامه عضویت ویژه را برای ارائه خدمات طلایی به کاربران اینترنت در ایران اجرا می کند، طرحعضویت ویژه نخبگان و چهره ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دکتر حداد عادل عضو ویژه افتخاری تبیان

اخبار انتخابات، حداد عادل

جامعه کاربران تبیان که شبکه گسترده ای از کاربران فرهنگی و نخبه را در برگرفته است، چندی است برنامه "عضویت ویژه" را برای ارائه خدمات طلایی به کاربران اینترنت در ایران اجرا می کند، طرح"عضویت ویژه نخبگان و چهره های فرهنگی" از برنامه های جدید و در دست اقدام تبیان برای پربار شدن و رونق حوزه کاربری ملی است.

در همین راستا افتخار داریم عضویت ویژه جناب آقای دکتر غلامعلی حداد عادل مشاور مقام معظم رهبری و رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در بخش" عضویت نخبگان تبیان" را خدمت کاربران گرامی تبیان اعلام کنیم.

لوح یادبود دکتر حداد عادل برای تبیان

دکتر حداد عادل هنگام رونمایی از ثبت عضویت ویژه شان در تبیان که با حضور حجة الاسلام و المسلمین دکتر خاموشی و دکتر علیرضا طالب پور در بازدیدشان از تبیان و معاونت شبکه اجتماعی تبیان انجام شد. خواستار گسترش برنامه کاربری تبیان شدند.

دکتر حداد عادل هنگام مشاهده اطلاعات ارسالی پستی و دیجیتال کاربران به تبیان عنوان کردند: سعی کنید گسترش این فعالیت های کاربری تبیان را در برنامه خود داشته باشید. ایشان لوح حاوی اطلاعات عضویت ویژه تبیان را یادگار خوبی از بازدیدشان از موسسه تبیان دانستند.

گفتنی است جامعه کاربری تبیان که در حال تبدیل شدن به شبکه اجتماعی کاملاً ایرانی است، جامعه کاربری گسترده "با بیش از 000/500 کاربر "و متنوع "به نسبت استان ها، شهر ها و خارج کشور" و به نسبت مشاغل "دانش آموز و معلم، دانشجو و طلبه، پژوهشگر و استاد، صنعت گرو مشاغل آزاد" است.

نظرسنجی های اعجاب برانگیز و کاملاً مطابق با واقع با کمترین درصد خطای تبیان در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری، دو دوره انتخابات مجلس و شوراها از افتخارات جامعه آماری تبیان است.


تنظیم: باشگاه کاربران تبیان