سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سایر دیدار‌های هفته سوم لیگ برتر دو تیم ابومسلم خراسان و صبا باتری تهران در ورزشگاه تختی مشهد به تساوی صفر بر صفر رضایت دادند. فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه حافظیه با نتیجه 2 بر یك مغلوب شهید قندی یزد شد. در وزشگاه تختی آبادان...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سایر نتایج دیدار‌های هفته سوم لیگ برتر


سایر دیدار‌های هفته سوم لیگ برتر دو تیم ابومسلم خراسان و صبا باتری تهران در ورزشگاه تختی مشهد به تساوی صفر بر صفر رضایت دادند.

فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه حافظیه با نتیجه 2 بر یك مغلوب شهید قندی یزد شد. در وزشگاه تختی آبادان برق شیراز با تساوی یك بر یك تیم استقلال اهواز را متوقف كرد.

اما در یكی از مهمترین دیدارهای هفته سوم دو تیم فولاد مباركه سپاهان و فولاد خوزستان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یكدیگر رفتند. سپاهان كه با كسب نتایج قابل توجه در دو هفته گذشته صدر نشین جدول رده بندی بود روند موفقیت‌هایش را ادامه داد و قهرمان فصل گذشته لیگ برتر را كه این روزها شرایط چندان مساعدی ندارد با نتیجه 2 بر صفر شكست داد.

راه آهن تهران نیز دومین شكست خانگی را تجربه كرد. شاگردان فیروز كریمی بعدازظهر امروز در ورزشگاه اكباتان میزبان ذوب آهن اصفهان بودند كه در نهایت با نتیجه 2 بر صفر مغلوب حریف اصفهانی خود شدند.

سایپای تهران نیز در ورزشگاه انقلاب كرج با نتیجه دو بر یك شموشك نوشهر را از پیش رو برداشت.

گفتنی است؛ با نتایج بدست آمده در بازیهای امروز و در پایان هفته سوم دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن با كسب نه امتیاز و تفاضل گل 6+ و 5 + در مكان‌های اول و دوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

پاس، استقلال تهران و استقلال اهواز با 6 امتیاز رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند .

همچنین تیم‌های شموشك نوشهر، فولاد خوزستان و راه آهن تهران در قعر جدول قرار گرفتند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین