سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
من بعد از این دو راهپیمایی خیلی ابتهاج پیدا كردم چرا كه دیدم همه شعارها در حمایت از رهبری، امام(ره) و انقلاب بود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شرط هاشمی برای رفتن به قم

آیت الله هاشمی رفسنجانی

آیت الله هاشمی اخیرا گفته است که اگر آقا اجازه دهند به قم می روم.

وی پیش از این در گفت وگو با یک ماهنامه اظهار داشت که قصد استعفا از سمت های سیاسی کنونی را داشته که بنا به برخی ملاحظات آنرا تأخیر انداخته است. همچنین مدتی پیش به نقل از یکی از وابستگان وی نوشت که استعفای آیت الله هاشمی جدی است. این در حالی است که برخی از نزدیکان و دفتر ایشان تلاش کردند اخبار مربوط به این موضوع را تکذیب کنند.

با این حال روز گذشته رفیقدوست از دیدار خود با آیت الله هاشمی گفت و در آن خبر جدیدی در این رابطه داد.

به گزارش جهان، محسن رفیقدوست با بیان اینکه تنها اختلاف آقای هاشمی با رهبری بر سر ریاست جمهوری احمدی‌نژاد است گفت: آقای هاشمی مناعت طبع زیادی دارد. من اخیراً كه با ایشان دیدار كردم، آقای هاشمی گفت اگر آقا واقعا اجازه دهند من به قم می‌روم اما ایشان اجازه نمی‌دهند.

وی این حرف آقای هاشمی را به معنای قهر كردن ندانست و افزود: آقای هاشمی البته فرمودند تا وقتی كه رهبری بخواهند من محكم ایستاده‌ام اما به نظرم آقای هاشمی احساس خستگی می‌كنند. ‌امروز آقای هاشمی در هیچ موردی به جز ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد با رهبری نظر مخالف ندارند. به هر حال ایشان به عنوان یك انسان 76 ساله، معتقد است آقای احمدی‌نژاد برای ریاست جمهوری مناسب نیستند. البته این نظر را خیلی‌های دیگر هم می‌گویند اما آنها مهم نیستند. آقای هاشمی مهم است.

من بعد از این دو راهپیمایی خیلی ابتهاج پیدا كردم چرا كه دیدم همه شعارها در حمایت از رهبری، امام(ره) و انقلاب بود

رفیقدوست در خصوص توقع مردم از آقای هاشمی در برخورد با فرزندانشان، با بیان اینكه شما از كجا می‌دانید كه برخورد نكرده‌اند، اظهار داشت: مگر حضرت امام(ره) توانستند جلوی سید حسین را بگیرند؟

رفیقدوست در پاسخ به این سؤال كه اما رهبر انقلاب فرمودند مردم در این قضایای اخیر بهتر و جلوتر از خواص حركت كرده‌اند به خبرگزاری فارس ‌گفت: من پس از راهپیمایی 22 بهمن خدمت آقای هاشمی رسیدم. علیرغم شعارهای تندی كه علیه ایشان داده شد، آقای هاشمی گفت من بعد از این دو راهپیمایی خیلی ابتهاج پیدا كردم چرا كه دیدم همه شعارها در حمایت از رهبری، امام(ره) و انقلاب بود.

وی تأكید كرد: آقای هاشمی در تمامی دیدارهایشان استدلال‌شان این است كه تكلیف شرعی همه حركت پشت سر رهبری است.

منبع:جهان

تنظیم:سعید آقازاده

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین