سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
لوتار ماتیوس کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال آلمان به هافبک جدید بایرلورکوزن توصیه کرد به فکر بازی برای تیم کشورش نباشد ........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توصیه دوستانه ماتیوس به بالاک

بی خیال تیم ملی شو پسر!

میشائیل بالاک

لوتار ماتیوس کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال آلمان به هافبک جدید بایرلورکوزن توصیه کرد به فکر بازی برای تیم کشورش نباشد: «همیشه از میشائیل بالاک حمایت کرده ام و بعد از این نیز به جانبداری از او ادامه می دهم؛ ولی در مورد یک چیز با او اختلاف نظر دارم: این مورد شور و اشتیاقی است که وی برای بازگشت به تیم میلی دارد. در حالیکه باور من با او کاملاً متفاوت است.»

این چهره 49 ساله که در رقابت های جام جهانی 1990 در نقش کاپیتان ژرمن ها به موفقیت بزرگی همچون کسب عنوان نخست رسید، افزود: «تا چندی دیگر میشائیل 34 ساله می شود و در زمان جام ملت های 2012 اروپا 36 ساله خواهد بود.

باور دارم شرایط آن زمان او شبیه به رائول گونزالس در رئال مادرید می شود. پس به او توصیه می کنم همه جوانب را خوب بررسی کند و در شرایطی که تیم ملی بدون او، عادت کرده بازی های خوبی انجام دهد، به فکر بازی نباشد و حتی بازی خداحافظی اش را از تیم ملی تدارک ببیند.

میشائیل بالاک

حتی در صورتی که وی توسط سرمربی تیم ملی باز هم دعوت شود، این امر برایش ثمره تازه ای نخواهد داشت. ضمن اینکه پس از یک دوره غیبت نخواهد توانست خود را با شرایط جوانان جویای نام در تیم ملی وفق دهد. تحت این شرایط احتمال لطمه و آسیب به اعتبار وی نیز وجود دارد.»

میشائیل بالاک پیش از شروع جام جهانی 2010 به علت مصدومیتی جدی در دیدار نهایی جام حذفی انگلیس بخت حضور به همراه ژرمن ها در پیکارهای آفریقای جنوبی را از دست داد. تیم جوان آلمان نیز در غیاب او در حالیکه بازوبند کاپیتانی را بر بازوی فیلیپ لام دید، خوش درخشید و تا کسب عنوان سومی جهان پیش رفت. بالاک در این ایام از چلسی انگلیس جدا شد و با بایرلورکوزن از دسته اول بوندس لیگا قرار داد دو ساله ای بست و بعد اعلام کرد به تیم ملی بازخواهد گشت.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین