سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کارت بین المللی دانشجویان و اعضای هیاأت علمی(ISIC/IRIC) مدرکی است بین المللی ویژه دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها. این کارت که تنها مدرک معتبر بین المللی دانشجویان است در سال 1955 با ابتکار انجمن ISIC ابداع و به جهانی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی کارت بین المللی برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی


کارت بین المللی دانشجویان و اعضای هیاأت علمی(ISIC/IRIC) مدرکی است بین المللی ویژه دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها. این کارت که تنها مدرک معتبر بین المللی دانشجویان است در سال 1955 با ابتکار انجمن ISIC ابداع و به جهانیان معرفی شد. ISICشاخه ای است از کنفدراسیون بین المللی مسافرت های دانشجویی که فعالیت آن در زمینه توسعه و بهبود وضع مسافرت های دانشجویی است.

اهداف ISIC از این کار ایجاد یک مدرک شناسایی بین المللی دانشجویی، تسهیل مسافرت های دانشجویی و به تبع آن گسترش تبادلات فرهنگی، ارتقاء توسعه سازمان و حفظ و کنترل آن. دارندگان این کارت می توانند با ارائه این کارت در بیش از 135 کشور جهان از خدمات 37 هزار مؤسسه با استفاده از تخفیف ویژه بهره ببرند.

انجمن ISIC برای اعضای هیأت علمی تمام وقت نیز کارت شناسایی صادر می کند که ITIC)International Teacher Identity Card) نامیده می شود.

از مهرماه سال 83 ، دانشگاه تهران به عنوان نماینده انحصاری ISIC در ایران فعالیت خود را در زمینه صدور این کارت ها آغاز کرد. این دانشگاه در نظر دارد تا علاوه بر بهره گیری از مزایای بین المللی، با همکاری سازمانهای داخلی، اقدام به گسترش خدمات این کارت در داخل کشور نماید.

شرایط عضویت:

کارت های ISIC، ITIC از طریق شبکه جهانی با بیش از 5000 آژانس مسافرتی دانشجویی و سازمان های خدمات دانشجویی توزیع می شود.

مزایا:

- مدرک معتبر بین المللی برای به رسمیت شناخته شدن وضعیت دانشجویی

-1200 تخفیف برای بلیت هواپیما، اتوبوس، قطار و کشتی های حمل کالا و مسافر

- 2800 تخفیف برای ورود به موزه ها و اماکن فرهنگی برجسته دنیا

- 2700 تخفیف برای مراکز و جاذبه های تفریحی

- 2400 تخفیف برای خوابگاه های جوانان( هاستل ها) و هتل ها

- 21000 تخفیف در سراسر جهان برای کافه ها، رستوران ها و مراکز خرید

- دسترسی به خط تلفن امداد ISIC به صورت چند زبانه و شبانه روزی

- برخورداری از ISIConnect- سیستم ارتباطات ارزان قیمت، شامل تلفن، SMS، پست الکترونیکی و voicemail.

- دسترسی به شبکه جهانی متشکل از 5000 سازمان مسافرتی که تخصص آنها در زمینه نیازهای مسافرین دانشجو و جوان در 106 کشور است.

- دسترسی به سازمانه برنامه ریزی سفر شخصی و راهنمای مسافرت- دانشجویان می توانند همه راهنمایی ها و اطلاعات مفید مربوط به مقصد موجود در این سایت را روی صفحه وب شخصی خود ذخیره کنند و در حین سفر از آن استفاده نماید یا آن را برای دوستان خود mail کنند.

- خدمات اضطراری حقوقی و پزشکی رایگان 24 ساعته.

ضمناً به اطلاع می رساند روابط عمومی مؤسسه تبیان درنظر دارد جهت رفاه حال کاربران با همکاری دانشگاه تهران با اخذ تسهیلاتی امکان صدور این کارت برای کاربران محترم سایت را فراهم نماید.

علاقه مندان می توانند جهت آشنایی بیشتر به ISIC.org مراجعه نمایند.

روابط عمومی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین