سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
درباره مهمترین اخبار هفت روز گذشته مربوط به صدا و سیما است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دردسر برای فیتیله ای ها؛ تذکر برای فردوسی پور

چه می کنه این نظارت صدا و سیما!

فیتیله ای ها

شایعه پخش صدای یک خواننده زن درفیتیله‌ای ‌ها، تذکر به عادل فردوسی ‌پور در مورد گزارش مسابقه اسپانیا و هلند و شوخی مجموعه پرانتز باز با عزت‌ الله ضرغامی... این ها همه از خواندنی ‌های صدا و سیما در هفته گذشته بود.

ماجرا از آنجا آغاز شد که یکی از سایت ‌های اینترنتی در خبری که یکشنبه 20 تیر روی خروجی خود قرار داد، اعلام کرد که در برنامه جمعه گذشته "فیتیله" در جریان پخش یکی از ترانه‌ هایی که اعضای گروه در حال اجرای آن بودند، صدای یک زن شنیده شده است.

این مسئله در برنامه‌ ای که حجم عمده آن را پخش ترانه ‌های ریتمیک و حرکات موزون سه بازیگر اصلی آن تشکیل می‌ دهند، کمتر قابل باور بود، اما گویا در میان همین ترانه ‌ها از صدای کودکان دختر و پسر نیز استفاده می ‌شود. اقدامی که موجب پدید آمدن این شبهه شده است.

به گزارش مهر، مجموعه تلویزیونی "پرانتز باز" ساخته کیومرث پوراحمد در قسمت اخیر خود که پنج شنبه از شبکه پنج پخش شد، به شکل جالبی به شوخی با رییس سازمان صدا وسیما پرداخت. در این قسمت حمزه (با بازی فرزین محدث) که یکی از شخصیت‌ های اصلی سریال  و از کارکنان هتل است، عاشق دختری می ‌شود که از مسافران هتل است.

 

یکی از سایت ‌های اینترنتی در خبری که یکشنبه 20 تیر روی خروجی خود قرار داد، اعلام کرد که در برنامه جمعه گذشته "فیتیله" در جریان پخش یکی از ترانه‌ هایی که اعضای گروه در حال اجرای آن بودند، صدای یک زن شنیده شده است

 

او به دروغ و با خالی ‌بندی خود را به دختر خانواده به عنوان فرد بسیار مهمی معرفی می ‌کند که با افراد بسیار مهمی در ارتباط است. او که کارگر ساده‌ ای بیش نیست، در مقابل خانواده دختر می ‌گوید که با عزت‌ الله ضرغامی دوست است و همان زمان و در حضور خانواده دختر نشان می‌ دهد که با عزت الله ضرغامی در حال صحبت کردن است. حمزه که آدم ساده‌ای است، تلفنی و برای جلب نظر خانواده دختر، خطاب به ضرغامی که او را حاج عزت صدا می ‌کند، می ‌گوید که با رییس گمرک صحبت کرده تا تلویزیون‌ ها مرخص (ترخیص) شوند و خطاب به خانواده دختر نیز می‌ گوید که آیا از ضرغامی تقاضایی دارند یا نه؟ پدر خانواده دختر نیز که آدم ساده‌ ای‌ است می‌ گوید تلویزیون ‌شان برفک دارد و از ضرغامی دراین زمینه کمک می‌ خواهد.

با پایان یافتن مسابقات جام جهانی و فروکش کردن تب و تاب این مسابقات فوتبال، شنیده شد به یکی از گزارشگران این مسابقات تذکر جدی داده شده است. عادل فردوسی پور گزارشگر مسابقه فینال جام جهانی فوتبال هنگام مسجل شدن قهرمانی تیم اسپانیا، میان تعطیلی یک روزه این کشور و تعطیلی دو روزه کشورمان مطالبی گفت که موجب دادن تذکر جدی به او شده است. این در حالی است که چندی پیش کمیسیون فرهنگی مجلس نیز به نحوه دادن برخی اطلاعات و شائبه خرافاتی بودن آن اطلاعات اعتراض کرده بود.


منبع: خبرگزاری مهر

گردآوری: گروه هنر تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین