سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دو بازیكن از هر دو تیم اخراج شدند در مهمترین دیدار هفته دوم رقابتهای لیگ برتر تیم فوتبال تیم پاس موفق به شكست تیم استقلال تهران شد. به گزارش ایسنا‏، در مهمترین دیدار هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم پاس با ارائه بازی منطقی با...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاس، استقلال را از پیش رو برداشت

دو بازیكن از هر دو تیم اخراج شدند


در مهمترین دیدار هفته دوم رقابتهای لیگ برتر تیم فوتبال تیم پاس موفق به شكست تیم استقلال تهران شد.

به گزارش ایسنا‏، در مهمترین دیدار هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم پاس با ارائه بازی منطقی با نتیجه یك بر صفر تیم استقلال تهران را شكست داد.

در دقایق ابتدایی این بازی دو تیم بازی متعادلی را از خود نشان دادند اما در دقیقه پانزدهم جواد شیرزاد بازیكن میانی تیم پاس با ضربه‌ای دقیق دروازه استقلال را گشود در ادامه نیمه اول پس از آنكه آرش برهانی قصد فریب داور را داشت نظری با نشان دادن كارت زرد دوم وی را از زمین بازی اخراج كرد.

چهار دقیقه پس از آن و به دلیل خطای اصغر طالب بر روی جواد نكونام، بازیكن استقلال كارت زرد دوم را دریافت كرد و با این دریافت از زمین بازی اخراج شد.

با اخراج این دو بازیكن از دقیقه چهلم، دو تیم ده نفره به كار خود ادامه دادند.

با شروع نیمه دوم قلعه نویی برای به ثمر رساندن گل تساوی تیم مجتبی جباری و شاهین خیری را به زمین فرستاد و ضربات تهاجمی این تیم آهنگی سریعتر به خود گرفت، اما بازیكنان استقلال از موقعیت‌های خود استفاده نكردند.

با ورود محسن بیاتی نیا برای تیم پاس هم موقعیت‌های فراوانی برای این تیم ایجاد شد اما بی دقتی بازیكنان این تیم اجازه پیروزی پرگل را به تیم پاس ندارد و در نهایت بازی با نتیجه 1 بر صفر به نفع تیم پاس به پایان رسید.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین