سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سینما و تلویزیون محسوب کرد پژمان بازغی را باید از بازیگران موفق و پر کار سینما و تلویزیون محسوب کرد اگر حضورش در سینما هرازگاهی اتفاق می‌افتد و بیشتر او را به عنوان بازیگر تلویزیونی می‌شناسیم ولی نگاه بسیار حرفه‌ای نسبت به ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پژمان بازغی را باید از بازیگران موفق و پر کار سینما و تلویزیون محسوب کرد


پژمان بازغی را باید از بازیگران موفق و پر کار سینما و تلویزیون محسوب کرد اگر حضورش در سینما هرازگاهی اتفاق می‌افتد و بیشتر او را به عنوان بازیگر تلویزیونی می‌شناسیم ولی نگاه بسیار حرفه‌ای نسبت به امر بازیگری دارد.

وی که مدتی پیش در فیلم تلویزیونی "آن سوی دیوار" بازی داشته است، در حال حاضر این فیلم را آماده پخش دارد. این تله فیلم هم اکنون آخرین مراحل تدوین را پشت سر می‌گذارد.

بازغی در "آن سوی دیوار" در نقش جوان نقاشی بازی دارد که یک روز متوجه می‌شود که واقعی نیست و توسط یک نویسنده شکل گرفته است. این نویسده نیز برای پایان زندگی او سرنوشتی متفاوت رقم زده است ولی این جوان نقاش تصمیم می‌گیرد سرنوشت خود را تغییر دهد.

بازغی در فیلم تلویزیونی "آن سوی دیوار" در کنار آهو خردمند بازیگران اصلی این پروژه هستند. کار تازه بازغی تمی فانتزی‌گونه دارد. در حال حاضر تله فیلم "آن سوی دیوار" در مرحله اولیه ساخت موسیقی است و نیکوان هنرمند ساخت موسیقی این اثر را به عهده دارد. تدوین کار را نیز صادقی و صداگذاری آن را رضا اهوازی برعهده دارد.

فیلم تازه بازغی به نویسندگی و کارگردانی فریدون فرهودی تصویربرداری شده است.

منبع: هموطن آنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین