تبیان، دستیار زندگی
موفقیت ( قسمت پانزدهم) 1- فرمول موفقیت در کار آسان است: کمی زودتر ازدیگران کار را شروع کنید، کمی سخت کوش تر از دیگران باشید و کمی دیرتر از دیگران محل کار خود را ترک کنید. 2- ذهن خود را مدام با تصاویر سلامتی ، شادمانی و سعادت...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آیا واقعاً "موفقیت در کار" فرمولی دارد؟

موفقیت  ( قسمت پانزدهم)


آیا واقعاً موفقیت در کار فرمولی دارد؟

1- فرمول

موفقیت  در کار آسان است: کمی زودتر ازدیگران کار را شروع کنید، کمی سخت کوش تر از دیگران باشید و کمی دیرتر از دیگران محل کار خود را ترک کنید.

2- ذهن خود را مدام با تصاویر

سلامتی ، شادمانی و سعادت  که آرزوی آن را دارید پرکنید.

مؤدبانه بپرسید. مشتاقانه بپرسید. قاطعانه بپرسید. دوستانه بپرسید. صمیمانه بپرسید . کنجکاوانه بپرسید. و به یاد داشته باشید که آینده متعلق به آنهایی است که می پرسند.

3- موفقیت شغلی هنگامی آغاز می شود که دقیقاً مشخص کنید

شغل  ایده آلتان چیست؟

4- رؤیاهای بزرگی را در سر بپرورانید . تصور کنید که در هیچ زمینه ای محدودیتی ندارید و سپس قبل از آن که تصمیم بگیرید چه کاری برایتان ممکن است، تصمیم بگیرید که چه کاری مناسب ودرست است.

5- با ایده آل خود شروع کنید.

شغل ، زندگی و محیط کاری ایده آل خود را توصیف کنید.

6- شاید مهمترین واژه در

موفقیت  و خوشبختی  این باشد:«بخواه!».

آیا واقعاً موفقیت در کار فرمولی دارد؟

7- از دیگران آنچه را که می خواهید طلب کنید. از آنها کمک بگیرید. اطلاعات لازم را کسب کنید. با آنها مشورت کنید. نظرشان را بخواهید و هرگز از خواستن و پرسیدن نترسید.

8- مؤدبانه بپرسید. مشتاقانه بپرسید. قاطعانه بپرسید. دوستانه بپرسید. صمیمانه بپرسید . کنجکاوانه بپرسید. و به یاد داشته باشید که آینده متعلق به آنهایی است که می پرسند.

9- به دنبال شغلی که دوست دارید باشد. حقوقی را که می خواهید طلب کنید. به دنبال قبول مسئولیت ها و پست هایی که دوست دارید باشید.

10- هر چقدر شغل یا کارتان را بهتر و دقیق تر مشخص کنید، آن را آسان تر به دست می آورید.

11- از طریق برنامه ریزی، تحقیق و استفاده از راه کارهای کارآمد موجود در زمینه پیشرفت شغلی ، کنترل کامل مسیر زندگی خود را به دست بگیرید.

12- همیشه پس ازمصاحبه یک نامه تشکر آمیز برای آن سازمان بفرستید. این کار اغلب اوقات شرایط را به نفع شما تغییر می دهد.

13- اگر واقعاً مایلید در سازمانی شروع به کار کنید، برای آنکه استعدادها و ارزش های خود را به اثبات برسانید پیشنهاد یک ماه کار بدون حقوق بدهید.

14- در طول ساعات کار، پیوسته مشغول کار باشید. سعی کنید در محل کار خود به پُر کارترین فرد مشهور باشید.

15- با مشهور شدن به عنوان پر کارترین فرد سازمان سریع تر ازهر طریق دیگری مورد توجه تصمیم گیرندگان اصلی سازمان قرار می گیرید.

بخش اجتماعی سایت تبیان


لینک ها

چه کنیم تا در محیط کارمان آرامش داشته باشیم

استرس در محیط کار( تست روان شناسی )

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.