سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گروه گردشگری تبیان یک تور مجازی ایرانگردی ترتیب داده که هربار به میزبانی یکی از شما برگزار می شود. برای این کار کافیست دوربین دست بگیرید و راهی نقاط دیدنی شهر یا روستایتان شوید تا هم آب و هوایی عوض کنید ..
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تور تابستانی تبیان

مسابقه عکس

برای برنامه ریزی یک سفر مجازی در تابستان آمادگی دارید؟

گروه گردشگری تبیان یک تور مجازی ایرانگردی ترتیب داده که هربار به میزبانی یکی از شما برگزار می شود. برای این کار کافیست دوربین دست بگیرید و راهی نقاط دیدنی شهر یا روستایتان شوید تا هم آب و هوایی عوض کنید و هم چند عکس خوب بگیرید و محل زندگی تان را به تمام مردم ایران معرفی کنید!

سایت تبیان هم این میزبانی شما را بی پاسخ نمی گذارد و به زیباترین، خلاقانه ترین و جامع ترین عکس و مطلب ارسالی جوایزی را به قید قرعه تقدیم می کند. پس از همین امروز تا 25شهریور ماه فرصت دارید که برای شرکت در این تور تابستانی اقدام کنید. دوربین عکاسی، کیبورد و اینترنت تنها تجهیزاتی هستند که در این سفر احتیاج خواهید داشت!

 

جوایز مسابقه:

نفر اول: دوربین عکاسی دیجیتال

نفر دوم: کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

نفر سوم: کمک هزینه سفر به یکی از شهرهای ایران (به دلخواه برنده)

نفر چهارم: کمک هزینه خرید تجهیزات سفر

نفر پنجم: کمک هزینه تور یک روزه

 

قوانین مسابقه:

1- عکس ها می توانند با دوربین موبایل گرفته شوند. اما یادتان باشد که کیفیت بهتر عکس ها، شانس شما را در برنده شدن بیشتر می کند.

2- جستجو در اینترنت و پیدا کردن عکس های حرفه ای عکاسان دیگر کار ساده ای است که هم ما از پس آن بر می آییم و هم شما! اما ما دوست داریم عکس هایی را ببینیم که خودتان گرفته اید؛ حتی اگر به اندازه عکس های موجود در اینترنت حرفه ای نباشند.

3- این هم درست مثل قانون شماره 2... جستجو در اینترنت و پیدا کردن مطلب درباره اماکن دیدنی شهر و روستای تان کار ساده ای است که هم ما از پس آن بر می آییم و هم شما! اما ما دوست داریم معرفی یک مکان را از زبان شما بشنویم. با بیان و روایت خود شما به عنوان کسی که از نزدیک با یک منطقه یا یک اثر آشنایی دارد؛ حتی اگر در نوشتن مهارت زیادی نداشته باشید!

4- محدویتی در تعداد عکس های ارسالی وجود ندارد. حتی محدودیتی هم در تعداد اماکنی که معرفی می کنید نیست. شما میزبان هم وطنانتان هستید و همان طور که شایسته می دانید از آنها میزبانی کنید. تنها یادتان باشد عکس هایی که شرح ندارند یا توضیحات مربوط به منطقه را نداده اند، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

5- عکس ها و مطالبتان را به ایمیل گروه گردشگری تبیان ارسال کنید.

 


گروه گردشگری تبیان      

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین