سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
این مشکل ترین تجربه زندگی ام بود. زیرا باختن با این همه بازیکن خوب، مردم خوب و حرفه ای های فوتبال، مثل این است که از محمدعلی کلی مشت های محکمی بخوری. برای من هیچ انرژی ای باقی نمانده است و تحمل این شکست را ندارم
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم مارادونا، مارادونا نداشت

دیگو آرماندو مارادونا و مسی

تیم ملی فوتبال آلمان با برتری پرگل مقابل آرژانتین با مربیگری دیه گو مارادونا به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی راه پیدا کرد تا برای رسیدن به دیدار فینال در انتظار برنده دیدار تیم های اسپانیا و پاراگوئه باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتبال آلمان امروز شنبه در ورزشگاه "گرین پوینت" کیپ تاون با چهار گل تیم آرژانیتن را درهم کوبید تا صعودی مقتدرانه به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی داشته باشد.

برای آلمان در این دیدار توماس مولر (3)، میروسلاو کلوزه (68 و 89) ، آرنه فردریش (74) گل زدند تا نتیجه ای باورنکردنی برای قهرمان سه دوره رقابت های جام جهانی رقم بخورد.

تیم فوتبال آرژانتین با مربیگری دیه گو مارادونا پیش از این دیدار در پاسخ به اعتراض بازیکنان آلمان مبنی بر ارائه یک بازی احساسی، واکنش شدیدی نشان داده بود و برای این تیم خط و نشان کشیده بود اما شکست تحقیرآمیزی را متحمل شد.

مارادونا یک بار در انتخابی جام جهانی 2010 با نتیجه 6 بر یک در لاپاز به بولیوی باخته بود و این شکست، دومین شکست تلخ وی به همراه تیم ملی آرژانتین به حساب می آید. برزیل دیگر تیم آمریکای جنوبی هم روز جمعه با شکست برابر هلند از دور رقابتها کنار رفت.

مارادونا : این شکست مثل خوردن مشت از "محمدعلی‌کلی" بود

دیگو آرماندو مارادونا و مسی

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از شکست سنگین 4 بر صفر مقابل آلمان در یک چهارم نهایی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی گفت این شکست مثل این است که محمدعلی کلی شما را زیر مشت های خود خرد کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، دیه گو مارادونا پس از حذف آرژانتین از رقابتهای جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی گفت: ممکن است از سمت خود استعفا کنم. دوست دارم این پسرها نشان دهند که چه کسانی هستند و فوتبال واقعی آرژانتین را به نمایش بگذارند.

وقتی از وی در خصوص برنامه آینده اش سوال شد، گفت: باید بدقت در این خصوص فکر کنم. با خانواده ام و بازیکنانم صحبت می کنم. آنها اینجا هستند و بر تصمیمات من تاثیرگذارند.

مارادونا افزود: این مشکل ترین تجربه زندگی ام بود. زیرا باختن با این همه بازیکن خوب، مردم خوب و حرفه ای های فوتبال، مثل این است که از محمدعلی کلی مشت های محکمی بخوری. برای من هیچ انرژی ای باقی نمانده است و تحمل این شکست را ندارم.

تنظیم:س.آقازاده

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین