وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گزارش ویژه روزنامه DRE TAGESSPIEGEL: این ایرانی تنها برابر فوتبال سر تعظیم فرود می‌آورد با وجود آن كه مدت زیادی از ورود علی كریمی به مونیخ نمی‌گذرد و او هنوز نمی‌تواند خوب آلمانی حرف بزند اما خیلی زود به اسطوره داستان‌های اف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

كریمی اسطوره داستان‌های افسانه‌ای آلمانی‌ها

گزارش ویژه روزنامه DRE TAGESSPIEGEL:
این ایرانی تنها برابر فوتبال سر تعظیم فرود می‌آورد


با وجود آن كه مدت زیادی از ورود علی كریمی به مونیخ نمی‌گذرد و او هنوز نمی‌تواند خوب آلمانی حرف بزند اما خیلی زود به اسطوره داستان‌های افسانه‌ای آلمانی‌ها تبدیل شده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه DRE TAGESSPIEGEL در گزارش ویژه‌ای در خصوص حضور علی كریمی در بایرن مونیخ آورده است: هر گاه كه نام كریمی گفته می‌شود، هزار و یك بار سكوت شب در هم می‌شكند و هر كس كه او را ندیده باید باور كند كه این ایرانی تنها برابر فوتبال سر تعظیم فرود می‌آورد چرا كه هیچ چیز مانند فوتبال نمی‌تواند با ایرانی‌ها ارتباطی این چنین برقرار كند. كریمی تقریبا از دو ماه پیش كه به بایرن مونیخ پیوست در تمام بازی‌ها حضور داشته و همه بر توانایی‌اش صحه گذاشته‌اند حتی هنگامی كه فلیكس ماگات سرمربی تصمیم داشت او را از دبی به باواریا بیاورد اولی هوینس مدیر این شایستگی را فریاد می‌زد.

در ابتدا به نظر می‌رسید كه بستن قرارداد یك ساله با بهترین بازیكن سال آسیا چندان به سود هوینس نباشد اما در موردش شكی وجود نداشت. او مانند وحید هاشمیان و علی دایی دو ستاره خط حمله ایران زود خود را با شرایط وفق داد و با عملكردی خوب توانست در دو دیدار شروع فصل بایرن به عنوان یكی از بهترین‌ها شناخته شود.

میشاییل بالاك كاپیتان «سرخ پوشان باواریا» گفت:« علی خیلی سریع است. خودش را زیاد درگیر نمی‌كند. اما به آرامی به گروه می‌پیوندد. خیلی كم آلمانی حرف می‌زند و بیشتر یاد می‌گیرد.»

 گفتگوی مفصل علی کریمی با سایت فیفا 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین