سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
که این سال‏ها اکثرا در فیلم‏های پرفروش بازی کرده کسی نیست جز امین حیایی. او که از نوجوانی در سینما بازی‏های متعددی از خودش به نمایش گذاشت و رفته رفته جای پایش را محکم کرد، پارسال «میهمان مامان» و «کما» را روی پرده داشت که هر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکلات در سینما


بازیگری که این سال‏ها اکثرا در فیلم‏های پرفروش بازی کرده کسی نیست جز امین حیایی. او که از نوجوانی در سینما بازی‏های متعددی از خودش به نمایش گذاشت و رفته رفته جای پایش را محکم کرد، پارسال «میهمان مامان» و «کما» را روی پرده داشت که هر دو به فروش چشمگیری دست پیدا کردند.

در حال حاضر امین حیایی در اوج دوران پختگی خود است. از یک سو پس از بازی در فیلم‏های متعدد تجاری و عامه‏پسند، جایگاه خوبی را میان مردم به دست آورده و از سوی دیگر با بازی در فیلم‏های جدی‏تر، دارد توانایی‏ خود را در عرصه‏های دیگر هم می‏آزماید.

او چند سال پیش فیلمی بازی کرد به نام «شکلات» در این فیلم امین حیایی نقش خودش را به عهده داشت، یعنی همان امین حیایی معروف بود که حالا در یک موقعیت بغرنج قرار گرفته. ماجرا از این قرار است که یک تصادف باعث دوستی امین حیایی می‏شود با جوانی که آرزوی موقعیت او را دارد.

این دوستی به شکل پرفراز و نشیب ادامه پیدا می‏کند و باعث صحنه‏های عجیب و غریبی می‏شود که هم با مزه است، هم تلخ. این فیلم را افشین شرکت کارگردانی کرده.

همان کسی که «همسر دلخواه من» را هم ساخته بود. «شکلات» در شرایطی اکران می‏شود که چند سالی از تهیه آن می‏گذرد.

منبع: هموطن آنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین