سایت تبیان اصفهان مسابقه اینترنتی «پرواز تا بی‌كران» را به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت امام علی(ع) و ایام نورانی و پربركت ماه رجب و مراسم معنوی اعتكاف، برگزار كرده است....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری مسابقه «پرواز تا بی‌كران» به صورت اینترنتی

مسابقه پرواز بی کران

سایت تبیان اصفهان مسابقه اینترنتی «پرواز تا بی‌كران» را به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت امام علی(ع) و ایام نورانی و پربركت ماه رجب و مراسم معنوی اعتكاف، برگزار كرده است.

به گزارشروابط عمومی، سایت تبیان اصفهان مسابقه اینترنتی «پرواز تا بی‌كران» را با هدف بهره‌برداری از فیوضات ماه رجب و آشنایی هرچه بیشتر با شخصیت والای امیرمؤمنان علی(ع) برگزار كرده است.

این مسابقه شامل چهل سؤال است كه شركت‌كنندگان در مسابقه می‌توانند نیمی از سؤالات را با استفاده از قرآن كریم، و سایر سؤالات را با مطالعه متن جزوه «خُلُق» كه فایل آن در صفحه متن سؤالات مسابقه قرار داده شده، پاسخ دهند.

مهلت شركت در مسابقه تا تاریخ بیست و پنجم تیرماه جاری بوده و اسامی برندگان مسابقه دوم مردادماه در سایت تبیان اصفهان اعلام می‌شود.

گفتنی است جوایز این مسابقه، كمك هزینه سفر به كربلای معلی و عتبات عالیات و هزینه 5 سفر به مشهد مقدس و جوایز نقدی دیگر به برندگان خواهد بود.

گفتنی است، علاقمندان می توانند جهت دسترسی به سوالات این مسابقه به اینجا مراجعه نمایند.

 

تنظیم: هومن بهلولی