تبیان، دستیار زندگی
دیدار دوستانه تیم های فوتبال الاهلی و الوصل امارات به علت هفت نفره شدن تیم فوتبال الاهلی نیمه تمام ماند. دو تیم الاهلی و الوصل که خود را برای حضوردرمسابقات لیگ باشگاههای امارات آماده می کنند شب گذشته درزمین اختصاصی الوصل و ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گلزنی و اخراج مجیدی


دیدار دوستانه تیم های فوتبال الاهلی و الوصل امارات به علت هفت نفره شدن تیم فوتبال الاهلی نیمه تمام ماند.

دو تیم الاهلی و الوصل که خود را برای حضوردرمسابقات لیگ باشگاههای امارات آماده می کنند شب گذشته درزمین اختصاصی الوصل و درحضور7هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند.

دراین دیدارکه فرهاد مجیدی نیزدرترکیب اصلی تیم الوصل حضورداشت بازی دردقیقه 62 و درحالیکه الوصل با دو گل بازیکن ایرانی خود پیش بود نیمه تمام ماند.

داوراماراتی عامل اصلی به خشونت کشیده شدن این دیدار بود که حاصل آن اخراج چهاربازیکن تیم الاهلی و یک بازیکن تیم الوصل بود. ابتدا دروازه بان تیم الاهلی به خاطرخطایی که مرتکب شد ازبازی اخراج شد تا بازی رنگ و بوی خشونت به خود بگیرد. پس از آن داور دو بازیکن دیگر الاهلی را به علت اعتراضات پی درپی و ایجاد درگیری از زمین اخراج کرد. در دقیقه 62 و درپی درگیری فرهاد مجیدی با مدافع تیم الاهلی این دو بازیکن به طورمستقیم از زمین اخراج شدند. با اخراج این دو بازیکن الاهلی 7 نفره شد و طبق قوانین نتوانست به بازی ادامه بدهد. فرهاد مجیدی در حالی از بازی اخراج شد که در زمان یازده نفره بودن دو تیم توانسته بود هر دو گل تیمش را وارد دروازه الاهلی کند.

همچنین در این دیدار مارتین بازیکن آرژانتینی تیم فوتبال الاهلی که جانشین علی کریمی دراین تیم شده است به علت مصدومیت در دقیقه 5 این دیدارتعویض شد. پس از پایان این دیدار تماشاگران حاضر در ورزشگاه داور را به عنوان عامل اصلی خشونت های این بازی دانستند و شعارهایی را بر علیه او سردادند.