وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
: ما باید در موسیقی سنتی و پاپ به ائمه اطهار بپردازیم و در کارهایمان نظر خاصی به این بزرگان داشته باشیم. این خواننده سنتی در گفتگو با خبرنگار شبستان ، گفت: ما باید در عرصه موسیقی، به امامان معصوم به ویژه ائمه اطهار(ع) نظر خاص...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ارادت قلبی زیادی به امام حسین(ع) و امام رضا(ع) دارم


محمدرضا شجریان گفت: ما باید در موسیقی سنتی و پاپ به ائمه اطهار بپردازیم و در کارهایمان نظر خاصی به این بزرگان داشته باشیم.

این خواننده سنتی در گفتگو با خبرنگارشبستان، گفت: ما باید در عرصه موسیقی، به امامان معصوم به ویژه ائمه اطهار(ع) نظر خاصی داشته باشیم تا قطعاتی هم که اجرا می کنیم خاص و ویژه باشد.

وی افزود: این بزرگان برای ما مسلمانان از جایگاه ارزشمندی برخوردار هستند و باید تلاش کنیم در راستای رضایت آن ها قدم برداریم، چرا که هر چه داریم از آن ها است.

خواننده قطعه ''دل شدگان'' اظهار کرد: من ارادت قلبی زیادی به امام حسین(ع) و امام رضا(ع) دارم و اگر شرایط ساخت قطعاتی در مدح این دو بزرگوار پیش بیاید، به طور حتم اجرا خواهم کرد. ولی تاکنون چنین شرائطی رخ نداده است.

شجریان در پایان تاکید کرد: در همه قطعاتی که تاکنون انجام داده ام همیشه گوشه چشمی به این بزرگواران داشته ام و دیگر هنرمندان عرصه موسیقی هم باید در این راه قدم بردارند چون در کشوری اسلامی زندگی می کنیم.

مطالب مرتبط

 بازگشت شجریان 

 بسیج بزرگان هنر ایران برای باز سازی بم 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین