تبیان، دستیار زندگی
ندی و فرصت‌طلبی مل گیبسون خیلی آدم باهوشی بود که وقتی فهمید دیگر در مقام بازیگر اجر و قربی ندارد و کسی تحویلش نمی‌گیرد. او خیلی آدم باهوشی بود که وقتی فهمید دیگر در مقام بازیگر اجر و قربی ندارد و کسی تحویلش نمی‌گیرد، رفت سرا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مل گیبسون؛ هوشمندی و فرصت‌طلبی


مل گیبسون خیلی آدم باهوشی بود که وقتی فهمید دیگر در مقام بازیگر اجر و قربی ندارد و کسی تحویلش نمی‌گیرد.

او خیلی آدم باهوشی بود که وقتی فهمید دیگر در مقام بازیگر اجر و قربی ندارد و کسی تحویلش نمی‌گیرد، رفت سراغ کارگردانی.

وقتی کارگردان شد، یک فیلم حماسی و قهرمان پرور ساخت به اسم "دلاور" و خودش نقش اصلی را بازی کرد و دوباره معروف شد و خبرش همه جا پیچید. سپس چند تا فیلم نامتعارف بازی کرد. مهمترینش، بدترین فیلم ویم وندرس بود به اسم "هتل میلیون دلاری".

تا این جای کار اوضاع عادی بود و همه مل گیبس را یک بازیگر تمام شده و یک فیلمساز معمولی یا نسبتا خوب می‌شناختند. اما او که از این موقعیت و جایگاه می‌خواست فراتر برود، رفت سراغ زندگی حضرت مسیح و از دریچه‌ای به آن نگاه کرد که تا حالا کسی جرات نزدیک شدن به‌ آن را نداشت.

او خیلی آدم باهوشی بود که با جنجال سازی و سر و صدای فراوان، هم فیلمش را توی بوق کرد و با بخشی از پول حاصل از فروش آن، یک جزیره را خریداری کرد و هم شهرت و اعتباری تازه برای خودش به دست آورد. بدون شک "مصائب مسیح" جنجالی‌ترین فیلم تاریخ سینماست که درباره زندگی و مرگ حضرت مسیح ساخته شده.

حالا پس از مدتی که آب‌ها از آسیاب افتاده، مل گیبس قصد دارد فیلم جدیدش را کارگردانی کند. اسم این فیلم هست "آپوکالیپتو" و هنوز هیچ خبری از آن به بیرون درز نکرده جز این که آقای گیبس در این فیلم بازی نمی‌کنند!

مطالب مرتبط

« معادله »، پرفروشترین فیلم روز

به صلیب كشیدن یك روبوت در فیلم «مصائب مسیح» (ع)

نمایش فیلم «مصائب مسیح» درخاورمیانه

مصیبت های حضرت مسیح