تبیان، دستیار زندگی
فدراسیون فوتبال با رنكینگ فیفا خود و مردم را فریب داده و برای حفظ آن دست به هر كاری می زند. محمد مایلی كهن، كارشناس فوتبال كشورمان در ضمن بیان مطلب فوق گفت : از آقای برانكو كه به گفته رییس فدراسیون برای دو سال آینده نیز برن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتقاد مایلی کهن از سر مربی تیم ملی فوتبال ایران


فدراسیون فوتبال با رنكینگ فیفا خود و مردم را فریب داده و برای حفظ آن دست به هر كاری می زند.

محمد مایلی كهن، كارشناس فوتبال كشورمان در ضمن بیان مطلب فوق گفت : از آقای برانكو كه به گفته رییس فدراسیون برای دو سال آینده نیز برنامه ریزی دقیقی دارند كه باید سرلوحه مربیان داخلی باشد باید پرسید بازی با تیم ملی لیبی در مقطع كنونی بر چه اساس برنامه ریزی شده است ؟

وی افزود : در فاصله 10 روز تا آغاز فصل جدید لیگ برتر كشور یعنی مربیان با دانش تیم ملی نمی دانند كه بازیكنان باید در اختیار باشگاه ها باشند؟

یعنی درك اولویت باشگاه ها در مقطع كنونی این قدر سخت و پیچیده است، از سوی دیگر تیم ملی برای چه مسابقات نزدیكی آماده می شود كه باشگاهها باید با چنین مشكلاتی روبرو شوند، مگر غیر از این است كه فدراسیون با استناد رده بندی فیفا خود و مردم را فریب می دهد و حالا قصد دارد با پیروزی مقابل تیمی چون لیبی اثرات شكست مقابل ژاپن در رده بندی را خنثی كند،این است برنامه ریزی دقیق و دور اندیشانه آقایان.

وی تصریح كرد : آقایان تصور می كنند دیگران نادان هستند اما به صراحت به برانكو می گویم كه آقا آنچه در خیالتان می گذرد خودتان هستید، فلان تیم را كه با هواپیما ازآسمان ایران می گذرد می آورید و حریف تداركاتی تلقی می كنید تا آن رده بندی حیاتی! محفوظ بماند.