تبیان، دستیار زندگی
و قرمز" با آن که علی کفاشیان؛ معاون ورزشی سازمان تربیت بدنی، روز جمعه گذشته صحبت های بهزاد کتیرایی ، مدیر کل حراست سازمان تربیت بدنی، مبنی بر نامناسب بودن ورزشگاه یادگارامام(ره) تبریز، برای انجام دربی استقلال و پرسپولیس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

"یک بازی و هزار دردسر آبی و قرمز"

با آن که علی کفاشیان؛ معاون ورزشی سازمان تربیت بدنی، روز جمعه گذشته صحبت های بهزاد کتیرایی ، مدیر کل حراست سازمان تربیت بدنی، مبنی بر نامناسب بودن ورزشگاه یادگارامام(ره) تبریز، برای انجام دربی استقلال و پرسپولیس تهران را ، یک نظر شخصی اعلام کرده ؛ ولی مدیر کل حراست سازمان این صحبت ها را یک نظر کارشناسی عنوان کرد.

بهزاد کتیرایی ، در خصوص آخرین وضعیت میزبانی دیدار روز جمعه دو تیم تهرانی گفت: سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران، از آقای مهرعلیزاده رئیس سازمان تربیت بدنی، خواسته اند نظر نهایی را در ارتباط با محل مسابقه اعلام کنند.

از دیگر سو علی پروین سرمربی نامدار پرسپولیس تهران که تیمش عنوان میزبان بازی را دارد و حق تعیین زمین بازی ازسوی آنهاست  ، در حالی که 5 روز به بازی مانده ، پیشنهاد کرد این بازی در استادیوم تختی تهران با بلیت 10 هزار تومانیبرگزار گردد.

وی با بیان این مطلب، عنوان کرد که با فروش بلیت به این صورت ، مسلماً تعداد زیادی از مشتریان همیشگی این مسابقه توانایی مالی خرید چنین بلیتی را ندارند و به همین خاطر ترجیح می دهند به جای رفتن به استادیوم در خانه بمانند و از تلویزیون به تماشا بازی بنشینند.