سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
قرارداد داود سید عباسی با باشگاه پرسپولیس امروز در هیات فوتبال استان تهران ثبت می‌شود. به گزارش ایسنا، داوود سید عباسی كه چندی پیش باشگاه سپاهان از تمدید قراردادش خبر داده بود در مورد تصمیم ناگهانی‌اش برای پیوستن به پرسپولیس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هافبک سابق استقلال به پرسپولیس پیوست


قرارداد داود سید عباسی با باشگاه پرسپولیس امروز در هیات فوتبال استان تهران ثبت می‌شود.

به گزارش ایسنا، داوود سید عباسی كه چندی پیش باشگاه سپاهان از تمدید قراردادش خبر داده بود در مورد تصمیم ناگهانی‌اش برای پیوستن به پرسپولیس گفت: شرایط به گونه‌ای بود كه دیگر نمی‌توانستم با تیم سپاهان ادامه دهم و در نتیجه تصمیم گرفتم تا از این تیم جدا شوم.

وی افزود: من هیچ گاه بازیكن حاشیه‌داری نبودم و در حال حاضر نیز قصد ندارم تا در مورد سپاهان زیاد صحبت كنم به هر حال اختلاف نظرهایی وجود داشت كه همكاری ما را ناممكن می‌ساخت.

سید عباسی خاطر نشان كرد: شاید در سال نخست حضورم در سپاهان مشكلاتی ایجاد شده بود اما در سال گذشته یكی از بازیكنان بی‌حاشیه‌ی این تیم بودم اما در هر صورت شرایطی كه پیش آمد چندان خوش‌آیند نبود و در نهایت منجر به جدایی‌ام از سپاهان شد.

سید عباسی در مورد اختلاف با استانكو سرمربی سابق سپاهان نیز گفت: این مسایل مربوط به گذشته است، اكنون من به پرسپولیس آمده ام و علاقه دارم تا به آینده فكر كنم.

وی در مورد حضور خود در پرسپولیس نیز تاكید كرد: تا كنون نتوانسته‌ام در لیگ برتر به مقام قهرمانی دست پیدا كنم و دوست دارم تا در پرسپولیس نخستین قهرمانی خود را تجربه كنم.

وی با اشاره به مذاكراتش با پرسپولیس تاكید كرد: در هر صورت مذاكراتی در گذشته میان من و پرسپولیس صورت گرفته بود كه تا اندازه‌ای در تصمیمم برای حضور در این تیم موثر بود.

سید عباسی با ابراز امیدواری نسبت به قهرمانی پرسپولیس در لیگ پنجم تصریح كرد: تیم‌های قدرتمندی در لیگ برتر حضور دارند، ضمن آنكه تیم ما نیز تغییرات بسیار زیادی داشته است اما با تمام وجود تلاش می‌كنیم تا در این فصل جام قهرمانی نصیب پرسپولیس شود.

از سید عباسی در مورد انگیزه‌هایش برای بازگشت به تیم ملی سوال كردیم كه وی پاسخ داد: مهم‌ترین نكته برای رسیدن به این هدف انجام بازی قابل قبول و كسب نتایج خوب به همراه پرسپولیس است، بی‌تردید باید از فرصت پیش آمده استفاده كنم تا بتوانم نظر كادر فنی تیم ملی را جلب كنم.

سید عباسی در ارزیابی‌اش از كار كردن زیر نظر علی پروین نیز گفت: این موضوعی است كه در آینده بهتر می‌توانم راجع به آن صحبت كنم.

 سیدعباسی در سپاهان ماندنی شد 

 نوازی ، سیدعباسی و نیکبخت در لیست پروین 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین