سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری: برنامه فدراسیون از سوی اعضای خانواده دوچرخه‌سواری تدوین می‌شود امیررضا واعظ آشتیانی روز دوشنبه به عنوان رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری برای چهار سال آینده انتخاب شد. وی همكاری و هماهنگی با اعضای خانوا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه های واعظی آشتیانی برای دوچرخه سواری

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری:
برنامه فدراسیون از سوی اعضای خانواده دوچرخه‌سواری تدوین می‌شود


امیررضا واعظ آشتیانی روز دوشنبه به عنوان رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری برای چهار سال آینده انتخاب شد. وی همكاری و هماهنگی با اعضای خانواده دوچرخه‌سواری را برای تدوین بهترین برنامه مهم‌ترین اولویت فدراسیون بیان كرد.

وی اظهار داشت: همكاری و هماهنگی با خانواده دوچرخه‌سواری كشور در كنار توجه به مسایل مدیریت منابع مالی و فنی مهم‌ترین اولویت فدراسیون است كه می‌تواند به كسب موفقیت‌های پیش رو بیانجامد.

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری با تاكید بر این كه برای كشف استعدادهای بیشتر در این رشته به تعامل بیشتر با ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف نیاز است خاطر نشان كرد: آموزش و پرورش منشا و تولید كننده نیروهای مستعد است و برای همین باید روابط تنگاتنگ و گسترده‌ای با این نهاد مادر ایجاد كرد. تعامل با ارگان‌ها هم در منابع مالی و انسانی و در عین حال برای رسیدن به هدف، مسیر را كوتاه‌تر می‌كند تا سریع‌تر به موفقیت دست یافت.

واعظ آشتیانی نهادینه كردن دوچرخه‌سواری همگانی را از دیگر اولویت‌های برنامه‌ای فدراسیون عنوان كرد و گفت: بسترها، راهكارها و چالش‌های پیش رو را باید ارزیابی كنیم تا بتوانیم این قسمت ورزش دوچرخه‌سواری را نیز گسترش دهیم. همگانی كردن این ورزش به صورت كوتاه مدت قابل اجرا نیست بلكه به برنامه‌های بلند مدت در سطح كلان شهرها نیازمند است تا با هماهنگی شهرداری‌ها، سازمان ترافیك و دیگر نهادها سهم عمده‌ای را در بخش حمل و نقل و سوخت كشور ایفا كنیم.

وی با اشاره به استفاده از مربیان خارجی با توانمندی‌های فنی بالا، تصریح كرد: در آموزش، استفاده از مربیان خارجی در زمینه تربیت مربیان و داوران داخلی و به روز كردن اطلاعات دچار ضعف هستیم كه باید رفع شود. اعزام مربیان به كشورهای دیگر برای یادگیری علم روز دوچرخه‌سواری و بالا بردن سطح دانش آنها در كشف استعدادهای كشور موثر است. تلفیق دو موضوع امكانات فیزیكی (پیست و دوچرخه) و نیاز به دانش فنی برای حركت رو به رشد فدراسیون لازم است.

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری جذب اسپانسر از طریق تعامل با كارخانجات و شركت‌های مهم و توجه دقیق به منابع مالی و هزینه‌ها را از برنامه‌های آتی فدراسیون برشمرد و گفت: مدیری كه مسوولیت فدراسیون را می‌پذیرد نباید حرف هزینه كردن را بزند بلكه باید هم درآمد ایجاد كند و هم هزینه‌ها را در جای مناسب خرج كند. قول می‌دهم كه در این چهار سال استفاده از صنعت در جذب منابع مالی و حمایت ورزش دوچرخه‌سواری افزایش یابد.

واعظ آشتیانی در مورد افزایش 30 درصدی بودجه‌ی فدراسیون دوچرخه‌سواری ابراز داشت: بودجه‌ی فدراسیون صد میلیون بود و 350 میلیون نیز كمیته‌ی ملی المپیك كمك كرد كه 200 میلیون آن صرف سفرهای خارجی و 150 میلیون برای خرید امكانات است. با این بودجه‌ی كم نمی‌توان برنامه‌های فدراسیون را پیش برد.

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری در مورد پیست آزادی و بازسازی آن افزود: شدیدا در حال پیگیری به وضعیت رسیدگی به پیست هستیم و چنانچه تا 2 ماه آینده این پیست آماده نشود در خارج از كشور اردوی خود را برگزار می‌كنیم.

 کسب شش سهمیه مسابقات جهانی دوچرخه سواری برای ایران 

 واعظ آشتیانی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری شد 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین